FNL

Statistiky hráčů FC Sellier&Bellot Vlašim.

Bilance: 20 – 9 – 5 – 6, skóre 33:26.
Branky: 33, průměr na zápas 1,65 gólu.
Kanonýři: 8 – Nečas, 7 – Vyhnal, 5 – Janda, 3 – Piško, 2 – Breda, F. Hašek, 1 – Tusjak, Tarczal, Kavka, Frizoni, Hadaščok, Hrebeniuk.
ŽK: 4 – Vyhnal, F. Hašek, 3 – Janda, Breda, Piško, 2 – Frizoni, Vondra, Reiter, Kulhánek, 1 – Štochl, Čapek, Kavka, Nečas, Tarczal, Nguyen, Leiner, Wiesner, Tusjak, Kučera, Hadaščok, Hrebeniuk.
ČK: Piško.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 21 – 5 – 0 – 4 – 12, skóre 26:52.
Branky: 26, průměr na zápas 1,2 gólu.
Kanonýři: 6 – Turek, 4 – Kučaba, 3 – Ibe, Laštovka, 2 – Zubkov, 1 – Kucalas, Zákostelský, Vrňák, Adjei, L. Balata, Žák, Skopec.
ŽK: 8 – Laštovka, 5 – Žák, 4 – Večera, Vrňák, Zákostelský, 3 – Turek, 2 – Štěpánek, Kučaba, Braný, Skopec, Farkaš, Bohata, 1 – Kučaba, Bébr, Bredler, Afanasenko, Ibe, Kucalas.
ČK: Štěpánek, Turek.

Krajský přebor

Statistiky hráčů Poříčí nad Sázavou.

Bilance: 19 – 9 – 0 – 4 – 6, skóre 41:25.
Branky: 41, průměr na zápas 2,2 gólu.
Kanonýři: 8 – Rejhon, 6 – Páv, 5 – Jíša, Trpišovský, 4 – Havlíček, 3 – Verner, 2 – Vosáhlo, Pohorský, Klauz, Přitasil, V. Balata.
ŽK: 3 – Vacek, Páv, 2 – Afanasenko, Jíša, V. Balata, Jírů, Pohorský, 1 – Rejhon, Havlíček, Klauz, Žák, Tlamicha, Verner.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice, Sokola Nespeky a Jawy Divišov.

Kanonýři: 9 – J. Vondrák (Divišov), Kamarýt (Votice), 7 – Štork (Votice), 6 – Z. Pekárek (Divišov), 5 – L. Maršoun (Nespeky), Homolka (Votice), 4 – Zoubek, Šlejmar (oba Votice), Vojkůvka (Nespeky), 3 – Voráček (Votice), Campodonico (Divišov), Burian (Nespeky), 2 – Kukač, Kruhliak, D. Pešta (všichni Nespeky), Sládek (Votice), Vávra, Z. Janovský, Marek Hanuš, L. Svoboda, Shapoval (všichni Divišov).
ČK: Urban (Nespeky), Lehán, Shapoval, L. Svoboda (všichni Divišov), Kamarýt, Homolka (oba Votice).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Kondrac, Sokola Teplýšovice, Sokola Sedlec-Prčice, Sokola Neveklov, Sokola Jankov, Sokola Miřetice, Sokola Maršovice a FK Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 15 – Žížala (Maršovice), 12 – Vyhlídal, Král (oba Teplýšovice), 9 – Horký (Týnec), 7 – Šejstal (Týnec), Zach (Jankov), 6 – T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Pavlíček (Kondrac), Jenšík (Miřetice), 4 – Breburda (Teplýšovice), Jandák (Miřetice), Křemen, Čichovský (oba Neveklov), D. Zavadil , Laurich (oba Maršovice), Raček (Sedlec-Prčice), Stejskal (Týnec), Přitasil (Miřetice), Horčička (Jankov), 3 – Procházka (Kondrac), Šahin, Pejša, Chomát, D. Podhorský (všichni Teplýšovice), Turek (Miřetice), Davídek (Sedlec-Prčice).
ČK: 2 – Kubát (Kondrac), 1 – Vejvoda (Teplýšovice/Kondrac), Chomát (Teplýšovice), Budil, Sedláček, Vokál (všichni Kondrac), Radačovský (Týnec), Křemen (Neveklov), Žížala (Maršovice).

Okresní přebor

Statistika čtrnácti týmů.

Kanonýři: 12 – J. Bartík (Soběhrdy), Němec (Vrchotovy Janovice), P. Mrázek (Přestavlky), O. Veselý (Struhařov), 11 – Zmek (Struhařov), 10 – Novotný (Vrchotovy Janovice), Jonszta (Soběhrdy), A. Korecký (Chotýšany), 9 – Vlasák (Pravonín), Černý (Soběhrdy), 8 – P. Hoch (Pravonín), 7 – M. Heřmánek (Popovice), T. Babický (Pravonín), 6 – Chudlařský, Šetek (oba Postupice), Macháček (Olbramovice), Tulej (Kamberk), Kubálek (Zdislavice), J. Veselý, O. Hroch (oba Struhařov), 5 – Vošický (Dolní Kralovice), Adam Hanibal (Chotýšany), P. Vyskočil, Štěpánek, (oba Olbramovice), Vobecký (Trhový Štěpánov), Folprecht (Struhařov), 4 – Střihavka (Vrchotovy Janovice), Sisel, Kondáš, M. Pohůnek, Benák (všichni Přestavlky), Kašpar, Matuška, Filip (všichni Popovice), Kadlec (Chocerady), Hrstka (Olbramovice), J. Maršoun, Bystričan (oba Dolní Kralovice), Herwig (Chotýšany), J. Sysel (Struhařov).