FNL

Statistiky hráčů FC Sellier&Bellot Vlašim.

Bilance: 19 – 9 – 5 – 5, skóre 33:24.
Branky: 33, průměr na zápas 1,7 gólu.
Kanonýři: 8 – Nečas, 7 – Vyhnal, 5 – Janda, 3 – Piško, 2 – Breda, F. Hašek, 1 – Tusjak, Tarczal, Kavka, Frizoni, Hadaščok, Hrebeniuk.
ŽK: 4 – Vyhnal, F. Hašek, 3 – Janda, Breda, Piško, 2 – Frizoni, Vondra, Reiter, 1 – Štochl, Čapek, Kavka, Nečas, Kulhánek, Tarczal, Nguyen, Leiner, Wiesner, Tusjak, Kučera, Hadaščok.
ČK: Piško.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 20 – 5 – 0 – 4 – 11, skóre 24:48.
Branky: 24, průměr na zápas 1,1 gólu.
Kanonýři: 6 – Turek, 3 – Ibe, Kučaba, Laštovka, 2 – Zubkov, 1 – Kucalas, Zákostelský, Vrňák, Adjei, L. Balata, Žák.
ŽK: 8 – Laštovka, 5 – Žák, 4 – Večera, Vrňák, Zákostelský, 3 – Turek, 2 – Štěpánek, Kučaba, Braný, Skopec, Farkaš, Bohata, 1 – Kučaba, Bébr, Bredler, Afanasenko, Ibe, Kucalas.
ČK: Štěpánek, Turek.

Krajský přebor

Statistiky hráčů Poříčí nad Sázavou.

Bilance: 18 – 8 – 0 – 4 – 6, skóre 38:25.
Branky: 38, průměr na zápas 2,1 gólu.
Kanonýři: 7 – Rejhon, 5 – Jíša, Páv, Trpišovský, 4 – Havlíček, 3 – Verner, 2 – Vosáhlo, Pohorský, Klauz, Přitasil, 1 – V. Balata.
ŽK: 3 – Vacek, Páv, 2 – Afanasenko, Jíša, V. Balata, Jírů, Pohorský, 1 – Rejhon, Havlíček, Klauz, Žák, Tlamicha, Verner.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice, Sokola Nespeky a Jawy Divišov.

Kanonýři: 9 – J. Vondrák (Divišov), 7 – Štork (Votice), 6 – Kamarýt (Votice), 5 – L. Maršoun (Nespeky), Homolka (Votice), Z. Pekárek (Divišov), 4 – Zoubek, Šlejmar (oba Votice), Vojkůvka (Nespeky), 3 – Voráček (Votice), Campodonico (Divišov), 2 – Kukač, Burian, Kruhliak (všichni Nespeky), Sládek (Votice), Vávra, Z. Janovský, Marek Hanuš, L. Svoboda, Shapoval (všichni Divišov).
ČK: Urban (Nespeky), Lehán, Shapoval, L. Svoboda (všichni Divišov), Kamarýt, Homolka (oba Votice).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Kondrac, Sokola Teplýšovice, Sokola Sedlec-Prčice, Sokola Neveklov, Sokola Jankov, Sokola Miřetice, Sokola Maršovice a FK Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 15 – Žížala (Maršovice), 12 – Vyhlídal, Král (oba Teplýšovice), 9 – Horký (Týnec), 7 – Šejstal (Týnec), Zach (Jankov), 6 – T. Pištěk (Sedlec-Prčice), 5 – Jenšík (Miřetice), Pavlíček (Kondrac), 4 – Breburda (Teplýšovice), Křemen, Čichovský (oba Neveklov), D. Zavadil , Laurich (oba Maršovice), Raček (Sedlec-Prčice), Stejskal (Týnec), Přitasil (Miřetice), Horčička (Jankov), 3 – Procházka (Kondrac), Šahin, Pejša, Chomát, D. Podhorský (všichni Teplýšovice), Jandák, Turek (oba Miřetice), Davídek (Sedlec-Prčice).
ČK: Vejvoda (Teplýšovice/Kondrac), Chomát (Teplýšovice), Budil, Sedláček, Kubát, Vokál (všichni Kondrac), Radačovský (Týnec), Křemen (Neveklov), Žížala (Maršovice).

Okresní přebor

Statistika čtrnácti týmů.

Kanonýři: 12 – J. Bartík (Soběhrdy), Němec (Vrchotovy Janovice), 11 – O. Veselý, Zmek (oba Struhařov), P. Mrázek (Přestavlky), 10 – Novotný (Vrchotovy Janovice), Jonszta (Soběhrdy), A. Korecký (Chotýšany), 9 – Vlasák (Pravonín), Černý (Soběhrdy), 8 – P. Hoch (Pravonín), 7 – M. Heřmánek (Popovice), T. Babický (Pravonín), 6 – Chudlařský (Postupice), Macháček (Olbramovice), Tulej (Kamberk), J. Veselý, O. Hroch (oba Struhařov), 5 – Šetek (Postupice), Adam Hanibal (Chotýšany), P. Vyskočil (Olbramovice), Vobecký (Trhový Štěpánov), Folprecht (Struhařov), Kubálek (Zdislavice), 4 – Střihavka (Vrchotovy Janovice), Sisel, Kondáš, M. Pohůnek, Benák (všichni Přestavlky), Kašpar, Matuška, Filip (všichni Popovice), Štěpánek, Hrstka (oba Olbramovice), J. Maršoun, Vošický, Bystričan (všichni Dolní Kralovice), Herwig (Chotýšany).