FNL

Statistiky hráčů FC Sellier&Bellot Vlašim.

Bilance: 14 – 8 – 2 – 4, skóre 24:16.
Branky: 24, průměr na zápas 1,7 gólu.
Kanonýři: 6 – Vyhnal, Nečas, 4 – Janda, 3 – Piško, 1 – Vondra, Tusjak, Tarczal, Kavka, F. Hašek.
ŽK: 4 – Vyhnal, 3 – Janda, 2 – Breda, Frizoni, Piško, Vondra, F. Hašek, 1 – Štochl, Čapek, Kavka, Reiter, Nečas, Kulhánek, Tarczal, Nguyen, Leiner.
ČK: Piško.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 15 – 4 – 0 – 2 – 9, skóre 16:38.
Branky: 15, průměr na zápas 1 gól.
Kanonýři: 6 – Turek, 2 – Ibe, Kučaba, 1 – Kucalas, Zákostelský, Vrňák, Laštovka, Adjei, L. Balata.
ŽK: 4 – Laštovka, Večera, Žák, 3 – Turek, 2 – Štěpánek, Vrňák, Kučaba, Zákostelský, Braný, Skopec, 1 – Kučaba, Bébr, Bredler, Afanasenko, Ibe, Bohata, Farkaš, Kucalas.
ČK: Štěpánek, Turek.

Krajský přebor

Statistiky hráčů Poříčí nad Sázavou.

Bilance: 13 – 6 – 0 – 2 – 5, skóre 30:21.
Branky: 30, průměr na zápas 2,3 gólu.
Kanonýři: 6 – Rejhon, 5 – Jíša, 4 – Páv, Havlíček, 3 – Trpišovský, 2 – Verner, Vosáhlo, Klauz, 1 – Přitasil, V. Balata.
ŽK: 3 – Vacek, 2 – Afanasenko, Jíša, Páv, V. Balata, 1 – Pohorský, Rejhon, Havlíček, Klauz.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice, Sokola Nespeky a Jawy Divišov.

Kanonýři: 6 – Štork, Kamarýt (oba Votice), J. Vondrák (Divišov), 5 – L. Maršoun (Nespeky), 4 – Zoubek (Votice), Vojkůvka ( Nespeky), 3 – Šlejmar, Homolka (oba Votice), 2 – Kukač (Nespeky), Voráček, Sládek (oba Votice), Vávra, Z. Janovský, Z. Pekárek, Marek Hanuš, L. Svoboda, Campodonico, Shapoval (všichni Divišov).
ČK: Urban (Nespeky), Lehán (Divišov), Kamarýt (Votice).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Kondrac, Sokola Teplýšovice, Sokola Sedlec-Prčice, Sokola Neveklov, Sokola Jankov, Sokola Miřetice, Sokola Maršovice a FK Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 13 – Žížala (Maršovice), 11 – Vyhlídal (Teplýšovice), 8 – Král (Teplýšovice), 7 – Šejstal (Týnec), Zach (Jankov), 6 – Horký (Týnec), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), 4 – Breburda (Teplýšovice), Křemen (Neveklov), Jenšík (Miřetice), 3 – Pavlíček, Procházka (oba Kondrac), Horčička (Jankov), Stejskal (Týnec), Šahin, Pejša (oba Teplýšovice), Jandák (Miřetice), Čichovský (Neveklov).
ČK: Vejvoda (Teplýšovice), Budil, Sedláček, Kubát (všichni Kondrac).

Okresní přebor

Statistika čtrnácti týmů.

Kanonýři: 11 – J. Bartík (Soběhrdy), 8 – Němec (Vrchotovy Janovice), P. Mrázek (Přestavlky), 7 – P. Hoch (Pravonín), Černý, Jonszta (oba Soběhrdy), Novotný (Vrchotovy Janovice), O. Veselý (Struhařov), 6 – M. Heřmánek (Popovice), T. Babický (Pravonín), Zmek (Struhařov), 5 – Vlasák (Pravonín), Šetek (Postupice), Adam Hanibal, A. Korecký (oba Chotýšany), Vobecký (Trhový Štěpánov), J. Veselý, O. Hroch (oba Struhařov), Tulej (Kamberk), 4 – Folprecht (Struhařov), Kašpar, Matuška, Filip (všichni Popovice), Chudlařský (Postupice), P. Vyskočil, Štěpánek (oba Olbramovice), J. Maršoun (Dolní Kralovice).