FNL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 4 – 0 – 1 – 3, skóre 4:9.
Branky: 4, průměr na zápas 1 gól.
Kanonýři: 1 – Janda, Vondra, Tusjak, Vyhnal.
ŽK: 3 – Vyhnal, 1 – Janda, Frizoni, Štochl, Breda, Čapek, Piško.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 5 – 0 – 0 – 1 – 4, skóre 3:22.
Branky: 5, průměr na zápas 0,6 gólu.
Kanonýři: 2 – Turek, 1 – Kucalas.
ŽK: 2 – Štěpánek, Žák, Vrňák, 1 – Skopec, Zákostelský, Kučaba, Turek, Bébr, Večera, Bredler.
ČK: Štěpánek.

Krajský přebor

Statistiky hráčů Poříčí nad Sázavou.

Bilance: 4 – 1 – 0 – 1 – 2, skóre 7:7.
Branky: 7, průměr na zápas 1,75 gólu.
Kanonýři: 3 – Jíša, 2 – Páv, 1 – Trpišovský, Havlíček, Jíša.
ŽK: 2 – Vacek, Afanasenko, Jíša, 1 – Páv, Pohorský.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice, Sokola Nespeky a Jawy Divišov.

Kanonýři: 2 – Vojkůvka, Kukač (oba Nespeky), Zoubek (Votice), 1 – Kamarýt, Sládek, Šlejmar (všichni Votice), L. Maršoun, Burian (oba Nespeky), Shapoval, Zd. Janovský, J. Vondrák (všichni Divišov).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Kondrac, Sokola Teplýšovice, Sokola Sedlec-Prčice, Sokola Neveklov, Sokola Jankov, Sokola Miřetice, Sokola Maršovice a FK Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 4 – Vyhlídal (Teplýšovice), 3 – Šejstal (Týnec), 2 – Hergesell (Kondrac), Jenšík (Miřetice), 1 – Stejskal, Petrášek (oba Týnec), Pejša, Král (oba Teplýšovice), Pavlíček (Kondrac), Balík, Skála, Horčička (všichni Jankov), Kotva, Davídek (oba Sedlec-Prčice),Křemen, Vobořil (oba Neveklov), D. Zavadil, Laurich, Žížala (všichni Maršovice).

Okresní přebor

Statistika čtrnácti týmů.

Kanonýři: 4 – O. Veselý (Struhařov), 3 – Vlasák (Pravonín), 2 – P. Hoch (Pravonín), Psota (Vrchotovy Janovice), Jonszta (Soběhrdy), P. Mrázek (Přestavlky), Filip, Matuška, M. Heřmánek, Páv (všichni Popovice), 1 – T. Babický, Marek Sibal, M. Babický, Březina, Kodeda (všichni Pravonín), Vošický, J. Maršoun, Holba, Šnajdr (všichni Dolní Kralovice), Střihavka (Vrchotovy Janovice), J. Bartík, Prikner, Černý, Žák (všichni Soběhrdy), Kačírek, Tauer (oba Přestavlky), Jakub Hovorka (Popovice), Kuthan, L. Sysel, M. Říha, Herwig, A. Korecký, Adam Hanibal, Filip, Povolný (všichni Chotýšany), Chudlařský (Postupice), Šach, Vyskočil, Macháček, Rosol, Hrstka, Boukal, Janoušek (všichni Olbramovice), J. Jakoubek, Vobecký (oba Trhový Štěpánov), P. Bouček, Pecháček, D. Jankovský (všichni Zdislavice), Zmek, O. Hroch, M. Strnad, J. Veselý (všichni Struhařov).