FNL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 8 – 0 – 4 – 4, skóre 5:12.
Branky: 5, průměr na zápas 0,6 gólu.
Kanonýři: 2 – Hronek, 1 – Nový, Janda, Průcha.
ŽK: 2 – Nový, Průcha, Matějka, Toml, 1 – Hronek, Tarcal, Hell, Hašek Vebr, Reiter, Breda, Štochl.
ČK: Kučera, Toml, Nový.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 11 – 1 – 0 – 3 – 7, skóre 10:19.
Branky: 10, průměr na zápas 0,9 gólu.
Kanonýři: 5 – Žák, 1 – Krmenčík, Zákostelský, Turek, Čapek, Laštovka.
ŽK: 4 – Laštovka, 3 – Vrňák, Žák, 2 – Zákostelský, 1 – Micka, Štancl, Rejhon, Večera, Tetour, Štěpánek, Čapek, Skopec.
ČK: Štancl.

Krajský přebor

Statistiky hráčů SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou.

Bilance: 9 – 5 – 0 – 3 – 1, skóre 19:12.
Branky: 19, průměr na zápas 2,1 gólu.
Kanonýři: 5 – Trpišovský, 3 – Páv, 2 – Keltner, Jíša, 1 – Bredler, Vacek, Křivohlavý, Verner, Svoboda, Havlíček, Faouzi.
ŽK: 4 – Bredler, 1 – Křivohlavý, Vosáhlo, Tlamicha, Pohorský, Páv, Jírů.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice a Sokola Nespeky.

Kanonýři: 4 – Štork (Votice), Kupša (Nespeky), 3 – L. Rublič (Nespeky), Voráček, M. Budil (oba Votice), 2 – Slunečko, Kramný (oba Votice), 1 – Čupr, Slunečko, Říha (všichni Votice), Krejza, Štáf, Šorfa, L. Maršoun (všichni Nespeky).
ČK: Kupša (Nespeky).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Kondrac, Sokola Teplýšovice, Sokola Sedlec-Prčice, Sokola Zdislavice, Sokola Jankov, Sokola Miřetice, Jawy Divišov, Jiskry Struhařov a FK Fercom Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 10 – Davídek (Sedlec-Prčice), 6 – Vondrák (Divišov), 5 – Horký (Týnec), Vávra (Divišov), 4 – T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Zd. Pekárek, Marek Hanuš, Campodonico (všichni Divišov), 3 – Kobliha (Sedlec-Prčice), Breburda, D. Podhorský (oba Teplýšovice), D. Kopta (Týnec), Skála (Jankov), Pavlíček (Kondrac), 2 – Jantač, Hoch, Filip (všichni Miřetice), Mach, Stejskal, Skála (všichni Týnec), M. Podhorský, Pavel Chomát (oba Teplýšovice), Šanda, Lapáček (oba Zdislavice), Babický (Divišov), Hocek, Folprecht (oba Struhařov), Sedláček, Růzha (oba Sedlec-Prčice), Říha (Jankov).
ČK: P. Bouček, D. Jankovský (oba Zdislavice), Horčička (Jankov).

Okresní přebor

Statistika čtrnácti týmů.

Kanonýři: 7 – Čichovský (Neveklov), Bartík (Soběhrdy), Kůdela (Chocerady), 6 – Němec (Vrchotovy Janovice), P. Hoch (Pravonín), 5 – Vlasák (Pravonín), 4 – Jonszta, Černý (oba Soběhrdy), P. Šmejkal (Neveklov), D. Zavadil (Maršovice), Novotný (Vrchotovy Janovice), J. Jakl (Křivsoudov), Pešta (Chocerady), 3 – Laurich (Maršovice), Šetek (Postupice), Zubec (Dolní Kralovice), Bureš (Vrchotovy Janovice), A. Korecký (Chotýšany), L. Ptáček (Křivsoudov), Javorský (Pravonín), P. Mrázek (Přestavlky), Kašpar (Popovice), Žák (Neveklov).