FNL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 8 – 0 – 4 – 4, skóre 5:12.
Branky: 5, průměr na zápas 0,6 gólu.
Kanonýři: 2 – Hronek, 1 – Nový, Janda, Průcha.
ŽK: 2 – Nový, Průcha, Matějka, Toml, 1 – Hronek, Tarcal, Hell, Hašek Vebr, Reiter, Breda, Štochl.
ČK: Kučera, Toml, Nový.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 10 – 0 – 0 – 3 – 7, skóre 8:19.
Branky: 8, průměr na zápas 0,8 gólu.
Kanonýři: 3 – Žák, 1 – Krmenčík, Zákostelský, Turek, Čapek, Laštovka.
ŽK: 4 – Laštovka, 3 – Vrňák, 2 – Žák, 1 – Micka, Štancl, Rejhon, Večera, Tetour, Štěpánek, Čapek, Zákostelský, Skopec.
ČK: Štancl.

Krajský přebor

Statistiky hráčů SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou.

Bilance: 8 – 5 – 0 – 2 – 1, skóre 15:8.
Branky: 15, průměr na zápas 1,9 gólu.
Kanonýři: 4 – Trpišovský, 2 – Keltner, Páv, Jíša, 1 – Bredler, Vacek, Křivohlavý, Verner, Svoboda.
ŽK: 4 – Bredler, 1 – Křivohlavý, Vosáhlo, Tlamicha, Pohorský, Páv, Jírů.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice a Sokola Nespeky.

Kanonýři: 4 – Štork (Votice), Kupša (Nespeky), 3 – L. Rublič (Nespeky), 2 – Slunečko, Kramný, Voráček, M. Budil (všichni Votice), 1 – Čupr, Slunečko, Říha (všichni Votice), Krejza, Štáf, Šorfa, L. Maršoun (všichni Nespeky).
ČK: Kupša (Nespeky).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Kondrac, Sokola Teplýšovice, Sokola Sedlec-Prčice, Sokola Zdislavice, Sokola Jankov, Sokola Miřetice, Jawy Divišov, Jiskry Struhařov a FK Fercom Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 6 – Davídek (Sedlec-Prčice), Vondrák (Divišov), 5 – Horký (Týnec), 4 – Vávra, Zd. Pekárek (oba Divišov), 3 – Breburda (Teplýšovice), Marek Hanuš, Campodonico (oba Divišov), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Skála (Jankov), 2 – Pavlíček (Kondrac), Jantač, Hoch (oba Miřetice), Mach, Stejskal, Skála (všichni Týnec), M. Podhorský, D. Podhorský, Pavel Chomát (všichni Teplýšovice), Šanda, Lapáček (oba Zdislavice), Babický (Divišov), Hocek, Folprecht (oba Struhařov), Sedláček, Kobliha, Růzha (všichni Sedlec-Prčice).
ČK: P. Bouček, D. Jankovský (oba Zdislavice), Horčička (Jankov).

Okresní přebor

Statistika čtrnácti týmů.

Kanonýři: 7 – Čichovský (Neveklov), Bartík (Soběhrdy), 6 – Němec (Vr. Janovice), P. Hoch (Pravonín), 4 – Jonszta (Soběhrdy), P. Šmejkal (Neveklov), D. Zavadil (Maršovice), Novotný (Vrchotovy Janovice), J. Jakl (Křivsoudov), Vlasák (Pravonín), Kůdela, Pešta (oba Chocerady), 3 – Laurich (Maršovice), Šetek (Postupice), Černý (Soběhrdy), Zubec (Dolní Kralovice), Bureš (Vrchotovy Janovice), L. Ptáček (Křivsoudov), Javorský (Pravonín), Kašpar (Popovice), Žák (Neveklov).