FNL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 6 – 0 – 3 – 3, skóre 5:10.
Branky: 6, průměr na zápas 0,8 gólu.
Kanonýři: 2 – Hronek, 1 – Nový, Janda, Průcha.
ŽK: 2 – Nový, Průcha, Matějka, 1 – Hronek, Toml, Hell, Hašek Vebr, Reiter.
ČK: Kučera, Toml, Nový.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 8 – 0 – 0 – 3 – 5, skóre 7:15.
Branky: 7, průměr na zápas 0,9 gólu.
Kanonýři: 2 – Žák, 1 – Krmenčík, Zákostelský, Turek, Čapek, Laštovka.
ŽK: 3 – Laštovka, 2 – Vrňák, 1 – Žák, Micka, Štancl, Rejhon, Večera, Tetour, Štěpánek, Čapek.
ČK: Štancl.

Krajský přebor

Statistiky hráčů SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou.

Bilance: 6 – 3 – 0 – 2 – 1, skóre 10:8.
Branky: 10, průměr na zápas 1,7 gólu.
Kanonýři: 2 – Keltner, Trpišovský, 1 – Bredler, Vacek, Křivohlavý, Páv, Jíša, Verner.
ŽK: 3 – Bredler, 1 – Křivohlavý, Vosáhlo, Tlamicha, Pohorský, Páv, Jírů.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice a Sokola Nespeky.

Kanonýři: 4 – Štork (Votice), 3 – L. Rublič, Kupša (oba Nespeky), 2 – Slunečko, Kramný, Voráček, M. Budil (všichni Votice), 1 – Čupr, Slunečko, Říha (všichni Votice), Krejza, Štáf (oba Nespeky).
ČK: Kupša (Nespeky).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Kondrac, Sokola Teplýšovice, Sokola Sedlec-Prčice, Sokola Zdislavice, Sokola Jankov, Sokola Miřetice, Jawy Divišov, Jiskry Struhařov a FK Fercom Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 5 – Davídek (Sedlec-Prčice), Horký (Týnec), 3 – Marek Hanuš, Vávra, Vondrák (všichni Divišov), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Skála (Jankov), 2 – Jantač (Miřetice), Mach, Stejskal (oba Týnec), Breburda, Pavel Chomát (oba Teplýšovice), Šanda, Lapáček (oba Zdislavice), Zd. Pekárek, Babický (oba Divišov), Hocek (Struhařov), Sedláček (Sedlec-Prčice).
ČK: P. Bouček (Zdislavice), Horčička (Jankov).

Okresní přebor

Statistika čtrnácti týmů.

Kanonýři: 6 – Čichovský (Neveklov), 5 – P. Hoch (Pravonín), 4 – P. Šmejkal (Neveklov), 3 – D. Zavadil (Maršovice), Bartík (Soběhrdy), Novotný (Vrchotovy Janovice), L. Ptáček (Křivsoudov), Javorský (Pravonín), Kašpar (Popovice), Kůdela, Pešta (oba Chocerady), 2 – Laurich (Maršovice), Šetek (Postupice), Jonszta, Černý (oba Soběhrdy), Jeništa, (SK Načeradec), Bystričan (Dolní Kralovice), Jaroslav Hlaváč, Žák (oba Neveklov), Bureš, Němec (oba Vrchotovy Janovice), J. Jakl (Křivsoudov), Straka, A. Korecký (oba Chotýšany), Vlasák (Pravonín), Pohůnek, P. Mrázek (oba Přestavlky).