FNL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 30 – 12 – 5 – 14, skóre 36:50.
Branky: 36, průměr na zápas 1,2 gólu.
Kanonýři: 6 – Matějka, 5 – Barák, 4 – Hronek, 3 – Jakubov, Štochl, Simerský, 2 – Kučera, Breda, 1 – Průcha, Putz, Nový, Janda, Grajciar, Vopat, Brejcha, Petrů.
ŽK: 6 – Barák, 5 – Janda, 4 – Putz, Matějka, Kučera, Breda, 3 – Starý, Nový, Simerský, 2 – Hronek, Průcha, Petrů, Radoš, Gebert, Vebr, Štochl, Veselý, Hejný, 1 – Jakubov, Grajciar.
ČK: Průcha, Fendrich, Nový, Breda, Matějka, Štochl.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 34 – 12 – 3 – 5 – 14, skóre 41:51.
Branky: 41, průměr na zápas 1,2 gólu.
Kanonýři: 9 – Čapek, 7 – Žák, 5 – Manzia, J. Zákostelský, 3 – Svoboda, 2 – Preisler, Dergachev, Turek, 1 – Jíša, Hlinka, Večera, Vrňák, Vorel, Juroška, L. Balata, V. Balata.
ŽK: 10 – Žák, 8 – Turek, 7 – Svoboda, Čapek, J. Zákostelský, 6 – Jíša, Večera, 3 – Hrubý, 2 – Vrňák, Vorel, Manzia, 1 – Capouch, Mareš, Jeřábek, Preisler, Braný, Matěj Hanousek, Marek Hanousek, Dergachev.
ČK: 2 – Čapek.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice, SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, SK Benešov B a Sokol Nespeky.

Kanonýři: 17 – Štork (Votice), 16 – Keltner (Benešov B), 14 – Trpišovský (Poříčí), 13 – O. Páv (Poříčí), 11 – Viskup (Votice), 9 – Havlíček, R. Říha (oba Poříčí), 8 – L. Balata (Benešov B), 7 – Popelka, Dixa (oba Nespeky), Němeček (Votice), 6 – Homolka, Jonszta (všichni Votice), Voráček (Benešov B), 5 – Čupr (Votice), Vlasák (Benešov B), 3 – Obermajer, Kupša (oba Nespeky), Kolář, M. Budil (oba Votice).
ČK: Verner, Zoubek (oba Benešov B), Urban (Nespeky), Štork, Šlejmar (oba Votice).

I. B třída

Statistiky hráčů – Sokol Kondrac, Sokol Teplýšovice, Jawa Divišov, Sokol Zdislavice, Sokol Sedlec-Prčice, Sokol Miřetice a FK Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 21 – Davídek (Sedlec-Prčice), 17 – Zd. Pekárek (Divišov), 16 – Král (Teplýšovice), 14 – Horký (Týnec), 12 – Potůček (Kondrac), Marcel Nousek (Sedlec-Prčice), 10 – D. Kopta (Týnec), Pavlíček (Kondrac), 9 – Vondrák (Divišov), Turek (Miřetice), Stejskal (Týnec), Vobecký (Zdislavice), 7 – Hejný (Zdislavice), Pavelka (Kondrac), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Zd. Janovský, Vávra (oba Divišov), Skála (Týnec), 6 – Müller (Zdislavice), J. Přitasil (Miřetice), R. Kašpar (Kondrac / Zdislavice), Campodonico (Divišov), 5 – Mládek (Teplýšovice), Marek Hanuš, (Divišov), Jelen (Sedlec-Prčice), J. Kamarýt, Jandák (oba Miřetice), D. Červeňák (Zdislavice), 4 – Šanda, Kubálek (oba Zdislavice), Kotva (Sedlec-Prčice).
ČK: Jaroslav Dvořáček (Týnec), Macko (Miřetice), T. Bouček (Zdislavice), Martin Hanuš (Divišov), Sedláček (Sedlec-Prčice).

Okresní přebor

Statistiky 14 týmů.

Kanonýři: 30 – Žížala (Maršovice), 23 – D. Zavadil (Maršovice), 20 – Horčička (Jankov), 14 – Němec (Vrchotovy Janovice), 13 – L. Vlasák (Pravonín), 12 – Říha (Jankov), P. Hoch (Pravonín), 10 – Jakl (Křivsoudov), T. Babický (Pravonín), Novotný (Vrchotovy Janovice), 9 – D. Sysel (Struhařov), Jaroslav Hlaváč (Neveklov), Sochůrek (Vrchotovy Janovice), R. Hašek (Maršovice), Šmejkal (Neveklov), Bureš (Vrchotovy Janovice), 8 – Kopecký (Popovice), V. Vošický (Dolní Kralovice), Kocábek (Struhařov), Pavlíček (Chocerady), Vondrák (Křivsoudov), 7 – Laurich (Maršovice), D. Helma (Mezno), D. Stibůrek (Jírovice), Vitouš (Neveklov), Uhliar, Skála (oba Jankov), J. Veselý (Struhařov), Papež (Popovice), 6 – Matuška, J. Kaňka (oba Popovice), Jeništa (SK Načeradec), L. Ptáček, O. Štika (oba Křivsoudov), Hameta, Čichovský (oba Neveklov), Bartoš (Maršovice), P. Mrázek (Přestavlky), Balík (Jankov), Vrkoslav (Dolní Kralovice), 5 – Hanousek (Dolní Kralovice), J. Vobořil (Načeradec), Šmejkal (Chocerady), Kondáš (Přestavlky), J. Vopěnka, Sedláček (oba Křivsoudov), Šváb (Mezno), Šach (Maršovice), Zmek (Struhařov), 4 – Znamenáček, Šiška (oba Neveklov), Kůstka, O. Hroch (oba Struhařov), M. Babický (Pravonín), Heráň, (Mezno), T. Pešta, Kůdela (oba Chocerady), Kašpar (Popovice), Kučera, M. Mrázek, Brambora (všichni Přestavlky), Postřihač ml., Vobořil ml. (oba Načeradec).