FNL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.
Bilance: 30 – 12 – 5 – 14, skóre 36:50.
Branky: 36, průměr na zápas 1,2 gólu.
Kanonýři: 6 – Matějka, 5 – Barák, 4 – Hronek, 3 – Jakubov, Štochl, Simerský, 2 – Kučera, Breda, 1 – Průcha, Putz, Nový, Janda, Grajciar, Vopat, Brejcha, Petrů.
ŽK: 6 – Barák, 5 – Janda, 4 – Putz, Matějka, Kučera, Breda, 3 – Starý, Nový, Simerský, 2 – Hronek, Průcha, Petrů, Radoš, Gebert, Vebr, Štochl, Veselý, Hejný, 1 – Jakubov, Grajciar.
ČK: Průcha, Fendrich, Nový, Breda, Matějka, Štochl.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.
Bilance: 33 – 12 – 3 – 5 – 13, skóre 40:49.
Branky: 40, průměr na zápas 1,2 gólu.
Kanonýři: 9 – Čapek, 7 – Žák, 5 – Manzia, J. Zákostelský, 3 – Svoboda, 2 – Preisler, Dergachev, Turek, 1 – Jíša, Hlinka, Večera, Vrňák, Vorel, Juroška, Balata.
ŽK: 10 – Žák, 7 – Svoboda, Čapek,Turek, 6 – Jíša, J. Zákostelský, Večera, 3 – Hrubý, 2 – Vrňák, Vorel, Manzia, 1 – Capouch, Mareš, Jeřábek, Preisler, Braný, Matěj Hanousek, Marek Hanousek, Dergachev.
ČK: 2 – Čapek.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice, SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, SK Benešov B a Sokol Nespeky.
Kanonýři: 16 – Štork (Votice), 14 – Keltner (Benešov B), 13 – O. Páv, Trpišovský (oba Poříčí), 10 – Viskup (Votice), 9 – Havlíček (Poříčí), 8 – R. Říha (Poříčí), Balata (Benešov B), 7 – Popelka, Dixa (oba Nespeky), 6 – Němeček, Homolka, Jonszta (všichni Votice), 5 – Čupr (Votice), Voráček, Vlasák (oba Benešov B), 3 – Obermajer, Kupša (oba Nespeky), Kolář, M. Budil (oba Votice).
ČK: Verner, Zoubek (oba Benešov B), Urban (Nespeky), Štork, Šlejmar (oba Votice).

I. B třída

Statistiky hráčů – Sokol Kondrac, Sokol Teplýšovice, Jawa Divišov, Sokol Zdislavice, Sokol Sedlec-Prčice, Sokol Miřetice a FK Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 21 – Davídek (Sedlec-Prčice), 14 – Zd. Pekárek (Divišov), Horký (Týnec), 12 – Potůček (Kondrac), Marcel Nousek (Sedlec-Prčice), 11 – Král (Teplýšovice), 10 – D. Kopta (Týnec), 9 – Vondrák (Divišov), Turek (Miřetice), Stejskal (Týnec), Pavlíček (Kondrac), 7 – Hejný, Vobecký (oba Zdislavice), Pavelka (Kondrac), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Zd. Janovský, Vávra (oba Divišov), 6 – Müller (Zdislavice), J. Přitasil (Miřetice), R. Kašpar (Kondrac / Zdislavice), Skála (Týnec), 5 – Mládek (Teplýšovice), Marek Hanuš, Campodonico (oba Divišov), Jelen (Sedlec-Prčice), J. Kamarýt, Jandák (oba Miřetice), 4 – Šanda, Kubálek, D. Červeňák (všichni Zdislavice), Kotva (Sedlec-Prčice).
ČK: Jaroslav Dvořáček (Týnec), Macko (Miřetice), T. Bouček (Zdislavice), Martin Hanuš (Divišov), Sedláček (Sedlec-Prčice).

Okresní přebor

Statistiky 14 týmů.

Kanonýři: 30 – Žížala (Maršovice), 21 – D. Zavadil (Maršovice), 17 – Horčička (Jankov), 14 – Němec (Vrchotovy Janovice), 12 – Říha (Jankov), 10 – Jakl (Křivsoudov), L. Vlasák , P. Hoch (oba Pravonín), 9 – D. Sysel (Struhařov), Jaroslav Hlaváč (Neveklov), Sochůrek, Novotný (oba Vr. Janovice), R. Hašek (Maršovice), Šmejkal (Neveklov), T. Babický (Pravonín), 8 – Bureš (Vr. Janovice), Kopecký (Popovice), V. Vošický (Dolní Kralovice), Kocábek (Struhařov), Pavlíček (Chocerady), 7 – Laurich (Maršovice), Vondrák (Křivsoudov), D. Helma (Mezno), D. Stibůrek (Jírovice), Vitouš (Neveklov), Uhliar, Skála (oba Jankov), 6 – Matuška (Popovice), Jeništa (SK Načeradec), L. Ptáček, O. Štika (oba Křivsoudov), J. Veselý (Struhařov), Hameta (Neveklov), Bartoš (Maršovice), P. Mrázek (Přestavlky), 5 – Hanousek, Vrkoslav (oba Dolní Kralovice), J. Vobořil (Načeradec), Šmejkal (Chocerady), Papež (Popovice), Kondáš (Přestavlky), J. Vopěnka, Sedláček (oba Křivsoudov), Balík (Jankov), Šváb (Mezno), Šach (Maršovice), 4 – Znamenáček (Neveklov), Zmek, Kůstka, O. Hroch (všichni Struhařov), M. Babický (Pravonín), Heráň, (Mezno), T. Pešta, Kůdela (oba Chocerady), Kašpar, J. Kaňka (oba Popovice), Kučera, M. Mrázek, Brambora (všichni Přestavlky), Postřihač ml., Vobořil ml. (oba Načeradec).