FNL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 24 – 11 – 4 – 10, skóre 29:37.
Branky: 29, průměr na zápas 1,2 gólu.
Kanonýři: 4 – Hronek, Matějka, 3 – Jakubov, Štochl, Simerský, Barák, 2 – Kučera, 1 – Nový, Putz, Grajciar, Janda, Vopat, Průcha, Breda.
ŽK: 5 – Janda, Barák, 4 – Putz, Matějka, Kučera, 3 – Starý, Nový, Simerský, 2 – Hronek, Průcha, Petrů, Radoš, Breda, Gebert, Vebr, 1 – Jakubov, Grajciar, Hejný,Veselý .
ČK: Průcha, Fendrich, Nový, Breda, Matějka.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.
Bilance: 26 – 8 – 3 – 4 – 11, skóre 30:38.
Branky: 30, průměr na zápas 1,2 gólu.
Kanonýři: 6 – Žák, Čapek, 4 – J. Zákostelský, 3 – Svoboda, 2 – Manzia, Preisler, 1 – Jíša, Hlinka, Večera, Vrňák, Turek, Vorel, Dergachev.
ŽK: 8 – Žák, 7 – Svoboda, Čapek, 6 – Jíša, 5 – Turek, Večera, J. Zákostelský, 3 – Hrubý, 2 – Vrňák, 1 – Capouch, Mareš, Jeřábek, Manzia, Preisler, Braný, Matěj Hanousek, Vorel, Marek Hanousek.
ČK: 2 – Čapek.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice, SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, SK Benešov B a Sokol Nespeky.

Kanonýři: 12 – Štork (Votice), Keltner (Benešov B), 11 – Trpišovský (Poříčí), 8 – R. Říha, O. Páv, Havlíček (všichni Poříčí), 7 – Viskup (Votice), Balata (Benešov B), Popelka (Nespeky), 5 – Jonszta, Němeček (oba Votice), Dixa (Nespeky), Voráček (Benešov B), 4 – Homolka (Votice), 3 – Obermajer, Kupša (oba Nespeky), Kolář (Votice).
ČK: Verner, Zoubek (oba Benešov B), Urban (Nespeky), Štork, Šlejmar (oba Votice).

I. B třída

Statistiky hráčů – Sokol Kondrac, Sokol Teplýšovice, Jawa Divišov, Sokol Zdislavice, Sokol Sedlec-Prčice, Sokol Miřetice a FK Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 19 – Davídek (Sedlec-Prčice), 11 – Zd. Pekárek (Divišov), Marcel Nousek (Sedlec-Prčice), 10 – Potůček (Kondrac), 9 – Horký (Týnec), 7 – Hejný (Zdislavice), Pavelka (Kondrac), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Vondrák, Zd. Janovský (oba Divišov), 6 – Vobecký, Müller (oba Zdislavice), Pavlíček (Kondrac), 5 – Stejskal, D. Kopta (oba Týnec), Král (Teplýšovice), J. Přitasil (Miřetice), 4 – Šanda (Zdislavice), Jelen (Sedlec-Prčice), Mládek (Teplýšovice), Turek (Miřetice), Campodonico (Divišov)).
ČK: Jaroslav Dvořáček (Týnec), Macko (Miřetice), T. Bouček (Zdislavice), Martin Hanuš (Divišov), Sedláček (Sedlec-Prčice).

Okresní přebor

Statistiky 14 týmů.

Kanonýři: 26 – Žížala (Maršovice), 21 – D. Zavadil (Maršovice), 15 – Horčička (Jankov), 11 – Říha (Jankov), Němec (Vrchotovy Janovice), 9 – D. Sysel (Struhařov), Jakl (Křivsoudov), 8 – Šmejkal, Jaroslav Hlaváč (oba Neveklov), Sochůrek, Novotný (oba Vrchotovy Janovice), P. Hoch (Pravonín), 7 – T. Babický (Pravonín), R. Hašek (Maršovice), Vondrák (Křivsoudov), 6 – Matuška (Popovice), Jeništa (SK Načeradec), Laurich (Maršovice), Pavlíček (Chocerady), D. Stibůrek (Jírovice), Uhliar (Jankov), Bureš (Vrchotovy Janovice), Vošický (Dolní Kralovice), 5 – Kocábek (Struhařov), Hanousek (Dolní Kralovice), Hameta (Neveklov), Kopecký (Popovice), L. Ptáček (Křivsoudov), Bartoš (Maršovice), D. Helma (Mezno), J. Vobořil (Načeradec), 4 – Vitouš (Neveklov), J. Veselý, Zmek (oba Struhařov), M. Babický (Pravonín), Heráň (Mezno), Šmejkal, T. Pešta, Kůdela (oba Chocerady), J. Vopěnka (Křivsoudov), Šach (Maršovice), L. Vlasák (Pravonín), Kašpar (Popovice).