FNL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 21 – 10 – 3 – 9, skóre 27:34.
Branky: 27, průměr na zápas 1,3 gólu.
Kanonýři: 4 – Hronek, 3 – Jakubov, Matějka, Štochl, Simerský, 2 – Barák, 1 – Kučera, Nový, Putz, Grajciar, Janda, Vopat, Matějka, Průcha, Breda.
ŽK: 5 – Janda, Barák, 4 – Putz, 3 – Starý, Matějka, 2 – Kučera, Hronek, Průcha, Petrů, Simerský, Nový, Radoš, Breda, Gebert, 1 – Jakubov, Grajciar, Hejný, Vebr.
ČK: Průcha, Fendrich, Nový.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 22 – 5 – 2 – 4 – 11, skóre 21:34.
Branky: 21, průměr na zápas 0,95 gólu.
Kanonýři: 6 – Žák, 5 – Čapek, 2 – Manzia, J. Zákostelský, 1 – Jíša, Svoboda, Hlinka, Preisler, Večera, Vrňák.
ŽK: 8 – Žák, 6 – Jíša, Svoboda, 5 – Čapek, Turek, Večera, 3 – J. Zákostelský, Hrubý, 2 – Vrňák, 1 – Capouch, Mareš, Jeřábek, Manzia, Preisler, Braný, Matěj Hanousek.
ČK: Čapek.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice, SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, SK Benešov B a Sokol Nespeky.

Kanonýři: 12 – Štork (Votice), 11 – Trpišovský (Poříčí), Keltner (Benešov B), 7 – Viskup (Votice), O. Páv, R. Říha, Havlíček (všichni Poříčí), Balata (Benešov B), 6 – Popelka (Nespeky), 5 – Jonszta (Votice), Dixa (Nespeky), Voráček (Benešov B), 4 – Homolka, Němeček (oba Votice), 3 – Obermajer (Nespeky), Kolář (Votice), 2 – Kubálek, Skopec, Horváth (vš. Benešov B), M. Budil (Votice), Křivohlavý, St. Vlček (oba Poříčí), Kupša (Nespeky).
ČK: Verner, Zoubek (oba Benešov B), Urban (Nespeky), Štork, Šlejmar (oba Votice).

I. B třída

Statistiky hráčů – Sokol Kondrac, Sokol Teplýšovice, Jawa Divišov, Sokol Zdislavice, Sokol Sedlec-Prčice, Sokol Miřetice a FK Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 15 – Davídek (Sedlec-Prčice), 10 – Marcel Nousek (Sedlec-Prčice), 9 – Zd. Pekárek (Divišov), 8 – Horký (Týnec), 7 – Hejný (Zdislavice), Potůček, Pavelka (oba Kondrac), 6 – Vobecký (Zdislavice), Pavlíček (Kondrac), 5 – Müller (Zdislavice), Stejskal (Týnec), Vondrák, Zd. Janovský (oba Divišov), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Král (Teplýšovice), 4 – Šanda (Zdislavice), Jelen (Sedlec-Prčice), Mládek (Teplýšovice), J. Přitasil (Miřetice), Campodonico (Divišov), 3 – Vávra, Marek Hanuš (oba Divišov), Kotva, P. Bouška (oba Sedlec-Prčice), Turek, Filip (oba Miřetice), Hašek, D. Kopta, Skála (všichni Týnec), Kubálek (Zdislavice), Ottl (Teplýšovice), P. Červeňák (Kondrac), R. Kašpar (Kondrac / Zdislavice).
ČK: Jaroslav Dvořáček (Týnec), Macko (Miřetice), T. Bouček (Zdislavice), Martin Hanuš (Divišov), Sedláček (Sedlec-Prčice).

Okresní přebor

Statistiky 14 týmů.

Kanonýři: 21 – Žížala (Maršovice), 18 – D. Zavadil (Maršovice), 15 – Horčička (Jankov), 11 – Říha (Jankov), 8 – Novotný (Vrchotovy Janovice), Jakl (Křivsoudov), P. Šmejkal (Neveklov), 7 – Sochůrek (Vrchotovy Janovice), T. Babický (Pravonín), 6 – Matuška (Popovice), Jeništa (SK Načeradec), Jaroslav Hlaváč (Neveklov), Němec (Vrchotovy Janovice), Vondrák (Křivsoudov), R. Hašek (Maršovice), 5 – Kocábek, D. Sysel (oba Struhařov), Hanousek (Dolní Kralovice), Bureš (Vrchotovy Janovice), Hameta (Neveklov), Kopecký (Popovice), Laurich (Maršovice), P. Hoch (Pravonín), Pavlíček (Chocerady), 4 – Vitouš (Neveklov), J. Veselý, Zmek (oba Struhařov), M. Babický (Pravonín), Heráň (Mezno), Šmejkal, T. Pešta, Kůdela (oba Chocerady), J. Vopěnka (Křivsoudov), D. Stibůrek (Jírovice), Bartoš (Maršovice), Vošický (Dolní Kralovice), Vobořil (Načeradec).