FNL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 13 – 7 – 2 – 4, skóre 20:21.
Branky: 20, průměr na zápas 1,5 gólu.
Kanonýři: 3 – Jakubov, Matějka, Štochl, Hronek, 2 – Barák, 1 – Simerský, Kučera, Nový, Putz, Grajciar, Janda.
ŽK: 4 – Janda, Putz, 2 – Kučera, Hronek, Průcha, Petrů, Matějka, Simerský, Barák, 1 – Breda, Nový, Starý, Jakubov, Grajciar, Radoš.
ČK: Průcha, Fendrich.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 14 – 3 – 2 – 2 – 7, skóre 15:22.
Branky: 15, průměr na zápas 1,1 gólu.
Kanonýři: 5 – Žák, 4 – Čapek, 1 – J. Zákostelský, Jíša, Svoboda, Hlinka, Manzia, Preisler.
ŽK: 5 – Žák, 4 – Turek, Jíša, 3 – Svoboda, J. Zákostelský, Čapek, Hrubý, 2 – Vrňák, 1 – Capouch, Mareš, Jeřábek, Manzia, Večera, Preisler.
ČK: Čapek.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice, SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, SK Benešov B a Sokol Nespeky.

Kanonýři: 10 – Keltner (Benešov B), 7 – Štork (Votice), 6 – Havlíček, Trpišovský, R. Říha (všichni Poříčí), 5 – Viskup, Jonszta (oba Votice), 4 – O. Páv (Poříčí), Dixa (Nespeky), 3 – Popelka, Obermaier (oba Nespeky), Homolka (Votice), Voráček (Benešov B), 2 – Kubálek, Balata, Skopec, Horváth (vš. Benešov B), Kolář, Němeček, M. Budil (oba Votice), Křivohlavý (Poříčí).
ČK: Verner (Benešov B), Urban (Nespeky).

I. B třída

Statistiky hráčů – Sokol Kondrac, Sokol Teplýšovice, Jawa Divišov, Sokol Zdislavice, Sokol Sedlec-Prčice, Sokol Miřetice a FK Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 9 – Davídek (Sedlec-Prčice), 7 – Hejný (Zdislavice), Horký (Týnec), 6 – Marcel Nousek (Sedlec-Prčice), Zd. Pekárek (Divišov), 5 – Potůček, Pavelka (oba Kondrac), 4 – Šanda, Müller (oba Zdislavice), Pavlíček (Kondrac), Král (Teplýšovice), Janovský (Divišov), 3 – Vávra, Campodonico, Vondrák, (všichni Divišov), Jelen, Kotva (oba Sedlec-Prčice), J. Přitasil, Turek (oba Miřetice), Hašek, D. Kopta, Stejskal (všichni Týnec), Vobecký (Zdislavice), 2 – Pavelka (Kondrac), Mládek (Teplýšovice), T. Pištěk, P. Bouška (oba Sedlec-Prčice), Javorský, J. Hájek, Filip (všichni Miřetice), Skála (Týnec), Macháček (Divišov), Kubálek (Zdislavice).
ČK: Jaroslav Dvořáček (Týnec), Macko (Miřetice), T. Bouček (Zdislavice), Martin Hanuš (Divišov).

Okresní přebor

Statistiky 14 týmů.

Kanonýři: 17 – D. Zavadil (Maršovice), 14 – Žížala (Maršovice), 13 – Horčička (Jankov), 8 – Říha (Jankov), 7 – Sochůrek, Novotný (oba Vrchotovy Janovice), 6 – Jakl (Křivsoudov), Matuška (Popovice), T. Babický (Pravonín), Jeništa (SK Načeradec), 5 – Kocábek (Struhařov), Vondrák (Křivsoudov), Hanousek (Dolní Kralovice), 4 – Kopecký (Popovice), Jaroslav Hlaváč, Šmejkal, Hameta (všichni Neveklov), R. Hašek (Maršovice), J. Veselý, Zmek (oba Struhařov), P. Hoch (Pravonín), 3 – Vitouš (Neveklov), Pokorný (Jírovice), Šach, Hrebičík (oba Maršovice), M. Babický (Pravonín), Novotný (Vrchotovy Janovice), Heráň, Mazour (oba Mezno), Sedláček, J. Vopěnka (oba Křivsoudov), L. Sysel (Struhařov), Kůdela, Pavlíček, T. Pešta (všichni Chocerady), Franc (SK Načeradec).