FNL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 11 – 5 – 2 – 4, skóre 15:19.
Branky: 15, průměr na zápas 1,4 gólu.
Kanonýři: 3 – Jakubov, 2 – Štochl, Hronek, 1 – Simerský, Kučera, Nový, Matějka, Putz, Grajciar, Janda, Barák.
ŽK: 4 – Janda, 3 – Putz, 2 – Kučera, Hronek, Průcha, 1 – Matějka, Breda, Nový, Starý, Jakubov, Barák, Simerský, Petrů, Grajciar.
ČK: Průcha, Fendrich.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 12 – 2 – 2 – 2 – 6, skóre 11:17.
Branky: 11, průměr na zápas 0,9 gólu.
Kanonýři: 4 – Žák, 3 – Čapek, 1 – J. Zákostelský, Jíša, Svoboda, Hlinka.
ŽK: 4 – Turek, Žák, 3 – Svoboda, J. Zákostelský, Jíša, 2 – Čapek, Hrubý, Vrňák, 1 – Capouch, Mareš, Jeřábek, Manzia, Večera.
ČK: Čapek.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice, SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, SK Benešov B a Sokol Nespeky.

Kanonýři: 8 – Keltner (Benešov B), 6 – Štork (Votice), 5 – R. Říha, Havlíček (oba Poříčí), 4 – O. Páv, Trpišovský (oba Poříčí), Viskup (Votice), Jonszta (Votice), 3 – Popelka, Dixa (oba Nespeky), Homolka (Votice), 2 – Voráček, Kubálek, Balata, Skopec, Horváth (vš. Benešov B), Kolář, Němeček, M. Budil (oba Votice), Obermaier (Nespeky), Křivohlavý (Poříčí).
ČK: Verner (Benešov B), Urban (Nespeky).

I. B třída

Statistiky hráčů – Sokol Kondrac, Sokol Teplýšovice, Jawa Divišov, Sokol Zdislavice, Sokol Sedlec-Prčice, Sokol Miřetice a FK Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 6 – Marcel Nousek, Davídek (oba Sedlec-Prčice), Hejný (Zdislavice), 5 – Potůček, Pavelka (oba Kondrac), Horký (Týnec), 4 – Šanda (Zdislavice), Pavlíček (Kondrac), Müller (Zdislavice), 3 – Vávra, Zd. Pekárek, Campodonico, Janovský (všichni Divišov), Jelen, Kotva (oba Sedlec-Prčice), Král (Teplýšovice), J. Přitasil (Miřetice), Hašek (Týnec), 2 – Pavelka (Kondrac), Mládek (Teplýšovice), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Vobecký (Zdislavice), Javorský, J. Hájek (oba Miřetice), Skála (Týnec).
ČK: Jaroslav Dvořáček (Týnec), Macko (Miřetice).

Okresní přebor

Statistiky 14 týmů.

Kanonýři: 14 – D. Zavadil (Maršovice), 12 – Žížala (Maršovice), 10 – Horčička (Jankov), 7 – Sochůrek, Novotný (oba Vrchotovy Janovice), Říha (Jankov), 6 – Jakl (Křivsoudov), Matuška (Popovice), 5 – Kocábek (Struhařov), 4 – T. Babický (Pravonín), Kopecký (Popovice), Vondrák (Křivsoudov), Hanousek (Dolní Kralovice), Jaroslav Hlaváč, Šmejkal (oba Neveklov), R. Hašek (Maršovice), 3 – Hameta (Neveklov), Pokorný (Jírovice), J. Veselý (Struhařov), Šach, (Maršovice), P. Hoch, M. Babický (oba Pravonín), Novotný (Vrchotovy Janovice), Heráň (Mezno), Sedláček (Křivsoudov).