Teplýšovice – Mezno 6:0

Od začátku byli urostlejší teplýšovičtí hráči pány na hřišti a hlavně ve svém středu měli kanonýra Breburdu, v mistrovských zápasech autora 70 branek, který čtyřikrát rozvlnil mezenskou síť, na jeden gól přihrál a ještě nastřelil tyč.

Skóre otevřel Breburda již ve 4. minutě po dlouhém nákopu a chybě gólmana Jakuba Ploce. O chvíli později zahrál Breburda míč z rohového kopu na hlavu Stařeckého, který z malého vápna poslal míč do sítě. V 17. minutě unikl Breburda, z rohu šestnáctky vypálil, míč před Plocem skočil a skončil potřetí za jeho zády. Teplýšovičtí na hřišti vládli, Mezno jen sporadicky zahrozilo, ale bez většího efektu. Naopak „domácí“ mohli zvýšit, ale Kasl po slalomu přes tři hráče trefil vyběhnuvšího Ploce a hlavička Stařeckého po centru Hrušky šla vedle.

Po přestávce se hrálo chvíli ve stejné režii, střela Hrušky šla ještě těsně vedle. Ve 40. minutě ale Stařecký, po centru ze strany předskočil Ploce a uklidil míč z malého vápna počtvrté do sítě. Poté přestali teplýšovičtí hráči běhat, Mezenští převzali iniciativu, ale vážnější šanci si nevypracovali a střely ze střední vzdálenosti Strnad v pohodě lapil.

A tak se opět ke slovu dostal rychlonnohý Breburda, dvakrát prolétl obranou Mezna a po obejití gólmana Novotného, který vystřídal Jakuba Ploce, skóroval a upravil na konečných 6:0. A to ještě v závěru po sóle trefil tyč.

Branky: 4., 17., 61. a 63. Breburda, 9. a 40. Stařecký. Rozhodčí: Cacák. Poločas: 3:0.

Sokol Teplýšovice: Strnad – Helikar, Stařecký, P. Škvor, Sahula – Hruška, M. Škvor, Kasl, M. Dřízal – Breburda, Stěhule. Střídal: Bakos.

Sokol Mezno: Jakub Ploc – Šváb, Bursík, Pinc, Novák – Adam, Jiří Ploc, Svatoš, Jíra – Konečný, Mukhammetov. Střídali: Mazour, Novotný.