III. třída A

Pyšely – Sedlec-Prčice B 2:3, Lešany – Nespeky B 5:2, Bystřice – Soběhrdy 0:2, Netvořice – Týnec B 3:4, Václavice – Olbramovice 2:1, Votice B – Křečovice 8:1, Krhanice – Úročnice 4:0.

1. Soběhrdy⋌ 23 18 2  3 70:24 56
2. Krhanice⋌ 23 15 4  4 61:33 49
3. Olbramovice⋌ 23 12 2  9 53:41 38
4. Pyšely⋌ 23 11 4  8 61:40 37
5. Nespeky B⋌ 23 11 3  9 48:42 36
6. Sedlec-Prčice B⋌ 23 10 4  9 53:36 34
7. Netvořice⋌ 23 10 3 10 38:48 33
8. Týnec B⋌ 23 10 2 11 46:70 32
9. Votice B⋌ 23  8 6  9 64:59 30
10. Úročnice⋌ 23  8 6  9 36:41 30
11. Václavice⋌ 23  8 4 11 45:57 28
12. Bystřice⋌ 23  7 3 13 44:56 24
13. Lešany⋌ 23  5 6 12 41:68 21
14. Křečovice⋌ 23  1 5 17 30:75  8

III. třída B

Teplýšovice B – Divišov B 3:0, Myslič – Trhový Štěpánov 2:1, Chotýšany – Bílkovice 3:3, Postupice – Tichonice 2:2, Kondrac B – Čechtice 4:1, Blaník Načeradec – Ratměřice 2:0, Keblov – Louňovice 0:5.

1. Postupice⋌ 23 16 5  2 70:18 53
2. Chotýšany⋌ 23 12 8  3 65:39 44
3. Teplýšovice B⋌ 23 12 4  7 74:45 40
4. Čechtice⋌ 23 11 4  8 54:49 37
5. Blaník Načeradec⋌ 23 11 3  9 49:43 36
6. Kondrac B⋌ 23 10 5  8 59:41 35
7. Trhový Štěpánov⋌ 23  9 8  6 32:26 35
8. Tichonice ⋌ 23  8 8  7 47:48 32
9. Bílkovice⋌ 23  8 7  8 34:38 31
10. Divišov B⋌ 23  8 4 11 43:41 28
11. Ratměřice⋌ 23  6 6 11 37:61 24
12. Louňovice⋌ 23  5 6 12 29:47 21
13. Myslič⋌ 23  5 3 15 29:65 18
14. Keblov⋌ 23  2 5 16 25:86 11

IV. třída A

Drachkov – Úročnice B 0:3, Ostředek – Jablonná 5:2, Soběhrdy B – Poříčí B 2:8, Sokol Přestavlky B – Bystřice B 2:4, Neveklov B – Č erčany 0:5, Bukovany – Pecerady 0:0.

1. Poříčí B⋌ 19 13 2  4 83:41 41
2. Pecerady⋌ 19 12 4  3 40:19 40
3. Čerčany⋌ 19 12 3  4 76:30 39
4. Ostředek⋌ 19 12 3  4 67:39 39
5. Jablonná⋌ 19 11 2  6 59:39 35
6. Úročnice B⋌ 19  8 5  6 63:59 29
7. Neveklov B⋌ 19  8 2  9 33:38 26
8. Sokol Přestavlky B⋌ 19  7 4  8 45:58 25
9. Bukovany⋌ 19  4 6  9 37:54 18
10. Soběhrdy B⋌ 19  3 4 12 23:79 13
11. Bystřice B⋌ 19  2 3 14 27:59  9
12. Drachkov⋌ 19  2 2 15 27:65  8

IV. třída B

Maršovice B – Neustupov 1:1, Struhařov B – Miličín 1:1, Budenín – Zaječice 5:1, SK Přestavlky – Jankov B 4:2, Heřmaničky – Olbramovice B 3:3, Vrchotovy Janovice B – Mezno B 2:1.

1. Miličín⋌ 19 13 5  1 67:23 44
2. Struhařov B⋌ 19 12 4  3 62:28 40
3. Budenín⋌ 19 12 3  4 59:36 39
4. Olbramovice B⋌ 19 11 5  3 78:25 38
5. SK Přestavlky⋌ 19 12 1  6 70:41 37
6. Maršovice B⋌ 19  7 5  7 43:53 26
7. Mezno B⋌ 19  7 3  9 42:43 24
8. Vrch. Janovice B ⋌ 19  6 3 10 42:40 21
9. Zaječice⋌ 19  5 3 11 41:58 18
10. Jankov B⋌ 19  5 3 11 45:65 18
11. Neustupov⋌ 19  3 2 14 26:84 11
12. Heřmaničky⋌ 19  2 1 16 20:99  7

IV. třída C

Louňovice B – Postupice B 0:2, Popovice B – Trhový Štěpánov B 1:1, Tichonice B – Chotýšany B 1:2, Libež – Kladruby 7:0, Radošovice – Velíš 1:6.

1. Libež⋌ 18 15 2  1 85:12 47
2. Velíš⋌ 17 14 1  2 63:21 43
3. Trhový Štěpánov B⋌ 17 12 3  2 56:12 39
4. Popovice B⋌ 17  9 2  6 45:31 29
5. Chocerady B⋌ 17  8 1  8 47:44 25
6. Postupice B⋌ 17  7 3  7 56:45 24
7. Chotýšany B⋌ 17  8 0  9 49:45 24
8. Radošovice⋌ 18  6 0 12 28:73 18
9. Kladruby⋌ 17  4 0 13 27:56 12
10. Tichonice B⋌ 18  3 1 14 25:89 10
11. Louňovice B⋌ 17  2 1 14 19:71  7

IV. třída D

Nesperská Lhota – Vracovice 8:1, Miřetice B – Kamberk 2:6, Libouň – Dolní Kralovice B 2:0, Křivsoudov B – Čechtice B 0:4, Zdislavice B – Hulice 1:1.

1. Kamberk⋌ 18 16 1  1 87:16 49
2. Nesperská Lhota ⋌ 17 15 0  2 70:22 45
3. Zdislavice B⋌ 17 11 4  2 52:31 37
4. Miřetice B⋌ 17  8 2  7 57:56 26
5. Vracovice⋌ 18  7 0 11 58:58 21
6. Dolní Kralovice B⋌ 18  6 2 10 32:47 20
7. Pravonín B⋌ 17  6 1 10 38:69 19
8. Čechtice B⋌ 17  4 3 10 33:50 15
9. Libouň⋌ 17  5 0 12 42:65 15
10. Hulice⋌ 17  4 3 10 34:64 15
11. Křivsoudov B⋌ 17  4 2 11 21:46 14

OP dorost

Divišov – Lukavec 1:8, Struhařov – Bílkovice 3:0, Posázaví – Jankov 0:6, Sokol Přestavlky – Čerčany 2:3, Trhový Štěpánov – Úročnice 2:3.

1. Lukavec⋌ 16 13 1  2 79:24  40
2. Čerčany⋌ 16 12 0  4 63:27  36
3. Struhařov⋌ 16 10 2  4 54:32  32
4. Jankov⋌ 16  9 2  5 35:28  29
5. Divišov⋌ 16  9 1  6 78:43  28
6. Sokol Přestavlky⋌ 16  7 1  8 59:44  22
7. Úročnice⋌ 16  7 0  9 47:51  21
8. Bílkovice⋌ 16  5 0 11 43:68  15
9. Trhový Štěpánov⋌ 16  3 3 10 33:46  12
10. Posázaví⋌ 16  0 0 16  9:137  0

OP starší žáci

Maršovice – Krhanice 4:5, Křivsoudov – Olbramovice 6:3, Chocerady – Pravonín 2:1, T. Štěpánov – Nespeky 2:1.

1. Pravonín⋌ 14 11 1  2 52:20 34
2. Nespeky⋌ 14  8 4  2 71:16 28
3. Chocerady⋌ 14  7 3  4 35:34 24
4. Trhový Štěpánov⋌ 14  7 1  6 51:46 22
5. Maršovice⋌ 14  4 3  7 24:36 15
6. Krhanice⋌ 14  4 2  8 46:75 14
7. Křivsoudov⋌ 14  4 1  9 47:58 13
8. Olbramovic⋌ 14  3 1 10 28:69 10

OS starší žáci 6 + 1

SK Načeradec – Bílkovice 10:1, Miličín – Tichonice 2:6, Ostředek – Mezno 2:1, Bystřice – Postupice 7:0.

1. Bystřice⋌ 14 14 0  0 118:8  42
2. Tichonice⋌ 14 10 0  4  71:50 30
3. Postupice⋌ 14  8 0  6  50:36 24
4. SK Načeradec⋌ 14  8 0  6  77:67 24
5. Ostředek⋌ 14  4 1  9  34:93 13
6. Mezno⋌ 14  4 0 10  43:61 12
7. Bílkovice⋌ 14  4 0 10  33:67 12
8. Miličín⋌ 14  3 1 10  25:69 10

OP mladší žáci 7 + 1

Vrchotovy Janovice – Trhový Štěpánov 0:8, Benešov C – Vlašim B 4:8, Jankov – Senohraby 1:2, Netvořice – Nespeky 2:6, Teplýšovice – Sedlec-Prčice 1:2.

1. Sedlec-Prčice⋌ 16 14 1  1 104:23  43
2. Senohraby⋌ 16 12 1  3  66:23  37
3. Teplýšovice⋌ 16 11 0  5  60:34  33
4. Jankov⋌ 16  7 2  7  68:50  23
5. Benešov C⋌ 16  7 1  8  74:57  22
6. Nespeky⋌ 16  7 1  8  58:43  22
7. Trhový Štěpánov⋌ 16  6 3  7  41:37  21
8. Vlašim B⋌ 16  6 2  8  43:67  20
9. Netvořice⋌ 16  4 1 11  41:68  13
10. Vrch. Janovice ⋌ 16  0 0 16  10:163  0

OS mladší žáci 5 + 1 A

Pyšely – Soběhrdy 12:1, Neveklov – Pecerady 12:1, Týnec – Křečovice 8:4.

1. Pyšely⋌ 12 12 0 0 175:30  36
2. Neveklov⋌ 12  9 0 3 124:68  27
3. Soběhrdy⋌ 12  6 2 4  68:66  20
4. Václavice⋌ 12  4 0 8  48:88  12
5. Pecerady⋌ 12  3 2 7  47:100 11
6. Týnec⋌ 12  3 0 9  55:94   9
7. Křečovice⋌ 12  2 2 8  43:114  8

OS mladší žáci B 5 + 1

Popovice – Chotýšany 2:7, Kondrac – Bystřice 2:17.

1. Bystřice⋌ 12 11 0  1 130:23  33
2. Kondrac⋌ 12  8 0  4  77:74  24
3. Mezno⋌ 12  7 2  3  84:61  23
4. Dolní Kralovice⋌ 12  7 1  4  88:45  22
5. Chotýšany⋌ 12  4 1  7  54:96  13
6. Teplýšovice⋌ 12  2 0 10  46:106  6
7. Popovice⋌ 12  1 0 11  34:108  3

OP starší přípravka 5 + 1

Sedlec-Prčice – Votice 0:10, Jankov – Poříčí 0:10, Netvořice – Týnec 6:4, Senohraby – Olbramovice 4:6.

1. Poříčí A⋌ 18 16 1  1 272:35  49
2. Vlašim A⋌ 17 16 1  0 254:60  49
3. Votice⋌ 18 11 1  6 153:86  34
4. Pyšely⋌ 17 10 0  7 108:132 30
5. Olbramovic⋌ 17  9 2  6  84:101 29
6. Senohraby⋌ 17  9 0  8  86:152 27
7. Benešov⋌ 17  8 2  7  90:111 26
8. Netvořice⋌ 17  6 1 10  86:145 19
9. Jankov⋌ 17  3 1 13  53:123 10
10. Sedlec-Prčice⋌ 18  1 2 15  63:152  5
11. Týnec⋌ 17  0 1 16  41:193  1

OS starší přípravky 5 + 1 A

Lešany – Neveklov 2:6, Krhanice – Soběhrdy 1:12, Ostředek – Bystřice 2:11, Poříčí B – Struhařov 11:1, Nespeky – Maršovice 6:5.

1. Poříčí B⋌ 16 15 1  0 211:34  46
2. Bystřice⋌ 15 11 2  2 124:43  35
3. Neveklov⋌ 16 11 0  5 109:84  33
4. Soběhrdy⋌ 16 10 1  5  96:55  31
5. Struhařov⋌ 16  9 1  6 101:84  28
6. Lešany⋌ 16  6 0 10  64:148 18
7. Nespeky⋌ 15  5 0 10  72:88  15
8. Ostředek⋌ 16  4 0 12  45:99  12
9. Maršovice⋌ 16  2 2 12  37:127  8
10. Krhanice⋌ 16  2 1 13  46:143  7

OS starší přípravky B 5 + 1

Divišov – Křivsoudov 1:13, Čechtice – Vlašim B 2:3, Miřetice – Velíš 6:4, Tichonice – Ratměřice 5:7, Postupice – Zdislavice 1:2.

1. Křivsoudov⋌ 16 15 0  1 171:37  45

2. Ratměřice⋌ 16 11 0  5 115:70  33
3. Vlašim B⋌ 16  9 3  4  73:60  30
4. Postupice⋌ 16  9 2  5  73:50  29
5. Miřetice⋌ 16  9 2  5  83:71  29
6. Velíš⋌ 16  7 2  7  84:64  23
7. Čechtice⋌ 16  6 2  8  64:78  20
8. Tichonice⋌ 16  3 2 11  62:95  11
9. Zdislavice⋌ 16  2 1 13  21:130  7
10. Divišov⋌ 16  1 2 13  40:131  5