Starší, kteří se potácejí u dna tabulky, čekal druhý Beroun, který v zápase potvrdil svoje kvality. Zápas měl kaňku v podobě dvou červených karet, na každé straně jedné. Mladíci Benešova bojující na špici si s Berounem na umělé trávě poradili. Žáci FC Graffinu Vlašim nehráli v Mnichovém Hradišti pro nezpůsobilý terén. Zápas je odložen na středu 15. dubna.

Starší žáci

SK Benešov – Beroun 1:3
Po úvodní oťukávané převzal iniciativu favorizovaný Beroun a jen díky hostující neschopnosti v koncovce a výbornému brankáři Bébrovi zůstal stav do poločasové přestávky bezbrankový. To se však změnilo ihned po přestávce, když se nedohodl Balata s Bébrem a hosté skórovali. Za tři minuty byl ve vápně nedůrazný Balata, čehož Beroun podruhé využil. Ve 44. minutě svitla domácím naděje, když se Shapoval pěkně trefil z hranice šestnáctky – 1:2. Snahu o vyrovnání vzápětí zchladil po nedůrazu Balíka berounský útočník – 1:3. O chvíli později byl hostům vyloučen stoper, čehož Benešovští nevyužili, když v největší šanci Kubálek netrefil branku. V závěru byl ještě vyloučen i domácí hráč.

Branka Benešova: Shapoval. Rozhodčí: Šípek. ČK: 1:1. Poločas: 0:0.

SK Benešov: Bébr – Artus, Balík, Stanka, L. Balata – Jírů, Vyhlídal, Skopec, Netolický – Shapoval, Kubálek.

Mladší žáci

SK Benešov – Beroun 2:0
Beroun byl od začátku zatlačen na svou polovinu. Nejprve neproměnil sólo Fiala, ale v 18. minutě uvolnil Straka ideálně Haška a ten podél brankáře dostal Benešov do vedení. Další brankové vyjádření do poločasu nepřišlo, i když šance byly. Druhé dějství už nebylo tak pohledné, ale tlak domácích přetrvával a byl vyjádřen jen ve 48. minutě gólem Eliáše, který předtím nedokázal ze střední vzdálenosti trefit prázdnou branku.

Branky: Hašek, Eliáš. Rozhodčí: Šípek. Poločas: 1:0.

SK Benešov: Boťa – Konopiský, Cvrček, Straka, Maršoun – Masopust, Hašek, Balata, Šach – Fiala, Eliáš. Střídali: Jírů, Srdínko, Kohoutek, Rozsypal.