Starší dorost

Čáslav – Vlašim 5:0 (5:0).

Utkání rozhodla první dvacetiminutovka, ve které domácí na hosty vlétli a čtyřmi góly prakticky rozhodli o osudu utkání. Poté se hra celkem vyrovnala a i Vlašim si vytvořila několik dobrých možností, avšak bez gólového efektu. A tak to byli opět domácí, kteří ještě do poločasu navýšili Fuxou svoje vedení na 5:0.

Ve druhé půli se Vlašimští po určitých korekturách v sestavě zlepšili, hráli daleko zodpovědněji a domácí již do vážnějšího zakončení nepustili. Na druhou stranu se ani oni do větší šance nedostali, a tak konečný výsledek zápasu měl stejnou podobu jako o poločase. V závěru ještě hlavní rozhodčí dost přísně vyloučil Štyxe, na což neadekvátně zareagoval Zamrzla, kterého sudí rovněž poslal pod sprchy a Vlašim dohrávala o devíti.

"I když Čáslav disponuje velmi kvalitním týmem, tak náš vstup do utkání byl přímo katastrofální a všechny obdržené branky jsme domácím netaktickou, nedisciplinovanou hrou přímo darovali. Ve druhé půli jsme se sice zlepšili, ale na lepší výsledek jsme prostě neměli. Hodně mě mrzí vyloučení Jirky Štyxe, jehož absence v zápase mladšího dorostu byla velmi citelná," povzdechl si po utkání trenér Vlašimi Josef Linhart.

Branky: 3. a 12. Plíhal, 15. Komma, 20. Stránský, 32. Fuxa. Rozhodčí: Kocourek. ŽK: 4:4. ČK: 68. Štyx, M. Zamrzla (oba V). Vlašim: Štecher – Chvátal (46. Štyx), Němec, F. Brýl, Jelínek (47. Blažek) – Motyčka, Rut, Jeništa, Matzner – M. Zamrzla, Dušek (75. Vejvoda).

Jílové – Votice 7:2 (4:0)

Branky: 2., 13., 16., 62. a 78. Dvořáček, 41. Kratochvíl, 47. Syrový – 49. a 61. (z PK) T. Kramný. Rozhodčí: Richtár. ŽK: 1:4. Votice: Malík – Sobíšek (75. Doubrava), Baťha (80. Koucký), Horák, P. Dvořák, Křemen, Kočí, T. Kramný, Lacina, Procházka (46. Sochůrek), V. Budil.

Mladší dorost

Čáslav – Vlašim 3:0 (2:0)

Branky: 1. Masopust, 30. Černý, 52. Jelínek. Rozhodčí: Zoufalý. Vlašim: Vejvoda – Toula, Coufal, Blažek, V. Brýl, Zvára, Buchta, Arnolt, Zeman, Neděla, Menda.

Jílové – Votice 2:2 (2:0)

Branky: 11. Balouš, 29. Radimský – 65. Sobíšek, 71. O. Molčík. Rozhodčí: Filip. ŽK: 1:3. Votice: Š. Budil – Míka, Sobíšek, P. Dvořák, Koucký, Lacina (41. O. Molčík), T. Kramný (74. Poustecký), Kočí (41. Košař), Sochůrek, Kocourek (50. J. Dvořák), Doubrava (62. Kořínek).