Tři zápasy, tři výhry. Taková je bilance svěřenců trenéra Františka Kocury. Po debaklu Mukařova 10:1 a ještě větší náloži celku Škvorce 12:1 se jim do cesty postavil tentokrát obtížnější protivník. Celek Dobřejovic byl doposud nejtěžším soupeřem, který disponoval velmi kvalitním a technicky dobře vybaveným kádrem, kteří předváděl taktický fotbal. Hned zpočátku bylo vidět, že se jedná o jednoho z nejtěžších soupeřů na turnaji.

I tak si s ním dokázala Vlašim poradit. V úvodu zápasu překonali gólmana soupeře chytrým přehozením a vzápětí si vypracovali dvougólový náskok. Když se Dobřejovicím podařilo snížit, tak mazáci Vlašimi dokázali hned zareagovat a v konečném výsledku uhájili těsný náskok.

Hráči Poříčí nad Sázavou (ilustrační foto).
Škatulata v Poříčí. Změna předsedy i sportovního ředitele. Platil pouze u B-týmu

„Poděkování patří všem hráčům a samozřejmě děkujeme Pavlu Čermákovi za zajištění hráčů a veškerého vybavení na turnaj. Doposud jsme na zápasech neměli bohužel zdravotníka, který by v případě úrazu poskytl první pomoc, ale to je už minulostí a již máme svého. Jeho jméno zveřejníme později,“ uvedl k utkání výbor staré gardy na klubovém webu.