BENEŠOV – MOTORLET 0:5

Po všech stránkách lepší hosté dostali Benešov v prvním poločase pod silný tlak, z čehož pramenily hrubé individuální chyby ustrašených domácích, které Motorlet třikrát Mackem, Šmorancem a Hájkem dokonale využil.

Ve druhém poločase se benešovská hra zlepšila, domácí se podívali i na půlku Motorletu, ale žádnou akci gólově nezakončili. Naopak velmi kompaktní hosté ještě dvěma góly Hájka upravili na konečných 0:5.

Branky: 36., 76. a 82. Hájek, 10. Macek, 17. Šmoranc. ŽK: Vlasák, L. Balata (oba B). Poločas: 0:3.

Benešov: Kondelík – Korynta (36. Kubálek), Verner, Vacek, Rezek – Vyhlídal, L. Balata – Vlasák, Cettl (70. Netolický), Přitasil – Breburda (77. Strnad). Trenér: Luděk Matoušek.

BEROUN – BENEŠOV 1:3

Benešov začal na umělé trávě v Berouně ve vloženém zápase aktivně a tlačil se do zakončení. Po první pěkné akci a centru Cettla ještě hlavičkoval Vlasák do rukou brankáře. Poté se již do přestávky urodilo ze dvou standardních situací, když se trefili stopeři Verner a Vacek.

Po přestávce pokračoval tlak Benešova, který byl přibrzděn zbytečných faulem Vlasáka, po kterém následovala penalta, z níž domácí snížili na 1:2.

Berounští ožili, ale hosté jim dobrou obrannou prací nedovolili vyrovnat, naopak. V 77. minutě předvedl trenér Benešova Matoušek geniální tah, když poslal do hry Koryntu, jenž si vzápětí naběhl na roh a hlavou upravil na konečných 1:3 a potvrdil tak první výhru Benešova.

Branky Benešova: Verner, Vacek, Korynta. Poločas: 0:2.

Benešov: Kondelík – Kubálek, Verner, Vacek, Rezek – Vyhlídal, L. Balata – Cettl (77. Korynta), Vlasák (86. Jírů), Přitasil – Breburda (64. Netolický). Trenér: Luděk Matoušek.