OLBRAMOVICE – DOLNÍ KRALOVICE 1:1

Za neustálého deště bylo utkání na podmáčeném terénu bojovné a mnoho fotbalové krásy nenabídlo. Domácí se sice snažili o kombinaci, ta se však často utopila v kalužích vody. A tak v prvním poločase hrozili především po standardních situacích. Kardovu nepříjemnou střelu však J. Doležal vyrazil a následná Šachova dorážka skončila vysoko nad. Po dalším přímém kopu se odražený balon dostal opět k Šachovi, ale jeho oblouček skončil těsně za brankou, stejně jako Štěpánkova rána z trestného kopu. Hosté spoléhali spíše na jednodušší hru a rychlý přechod do útoku dlouhými balony.

Ihned po přestávce se odražený míč dostal na vápně k Vyskočilovi, který poslal Olbramovice do vedení. Hosté však za pět pět minut odpověděli, když střídající Rudolf Šaman po kolmici za obránce vyrovnal. Skóre se následně mohlo měnit na obou stranách. Domácí Karda trefil tyč a břevno Doležalovy branky, na druhé straně vyrazil Tůma bravurně ránu J. Bočka. Poté postupovali, po podklouznutí domácího obránce, Šaman s Maršounem na jediného beka, ale první jmenovaný zakončil akci ukvapenou střelou, kterou Tůma opět zlikvidoval. Zápas tak skončil asi spravedlivou dělbou bodů.

Branky: 47. Vyskočil – 52. Rudolf Šaman. Rozhodčí: Konvička. ŽK: 0:4. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Olbramovice: Tůma ml. – Rosol, Z. Doležal, Šípek, Neuberg – Vyskočil, Bejbl (86. Hrstka), Karda, Štěpánek (81. Brdek) – Tůma, Šach. Dolní Královice: J. Doležal – Prchal, Pitelka, Roháč, Malina – Dvořák (46. Rudolf Šaman), Vrkoslav, Vošický, Hanousek – Marušák, J. Boček (73. Maršoun).

POPOVICE – TEPLÝŠOVICE B 4:2

Zápas se odehrával za stálého deště na podmáčeném terénu, přestože popovičtí hráči udělali vše pro sehrání duelu. Domácí se od počátku tlačili do útoku, ale centr Matušky promáchl Veselý i Kopecký, Jakub Hovorka a V. Slepička pálili mimo, Veselý nevyzrál na Trantu a Vosička na druhé straně nemířil přesně. Až ve 34. minutě se měnilo skóre, když si na přihrávku Jakuba Hovorky počkal Kopecký a nedal Trantovi šanci – 1:0. Poté převzali iniciativu hosté a Podhorský mohl dvakrát skórovat, ale nejprve ho vychytal skvěle gólman Heřmánek a podruhé ho po překonání brankáře zpacifikoval dobíhající obránce. Na konci poločasu nebezpečně, ale nepřesně pálili domácí Kaucký a Kopecký.

Chvíli po přestávce zvýšil z trestného kopu z hranice šestnáctky Matuška na 2:0. Šance V. Slepičky a hostujícího Vosičky branku nepřinesly, a tak se na změnu skóre čekalo do 82. minuty, kdy Kopecký využil těžkého terénu před brankou hostů a nadvakrát překonal Trantu. Zdálo se být rozhodnuto, ale střídající Breburda v 85. minutě vykřesal naději pro hosty, kterou ihned uhasil Korecký po závaru. V samotném závěru uzavřel na konečných 4:2 hostující Pejša.

Branky: 34. a 82. Kopecký, 53. Matuška, 86. Korecký – 85. Breburda, 90. Pejša. Rozhodčí: Rezek. ŽK: 1:3. Diváci: 11. Poločas: 1:0. Popovice: P. Heřmánek – Jiří Hovorka, Jakub Hovorka, Hocek, Kašpar – V. Slepička, Kopecký, Kaucký, Žížala – Veselý, Matuška. Střídal: Korecký. Teplýšovice B: Tranta – Škvor, Kamenský, Dřízal, Tůma – Mrha, Podhorský, Vosička, Klabík – Kaňka, Pejša. Střídali: Stařecký, Breburda, Cvrček.

1. Miřetice⋌ 23 16 2  5 77:30 50
2. Jírovice⋌ 23 15 3  5 51:26 48
3. Jankov⋌ 23 15 2  6 52:31 47
4. Divišov⋌ 23 14 3  6 69:31 45
5. Sokol Přestavlky⋌ 23 12 3  8 47:41 39
6. Vrch. Janovice⋌ 23 11 2 10 46:45 35
7. Mezno⋌ 23 10 4  9 48:45 34
8. Popovice⋌ 24 10 4 10 39:47 34