II. liga

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim po 16. kole.

Bilance: 16 – 5 – 4 – 7, skóre 21:21.
Branky: 21, průměr na zápas 1,3 gólu.
Kanonýři: 8 – Strnad, 3 – Kotyza, 2 – Průcha, 1 – Matějka, Vrťo, Macek, Vukovič, Pokorný, Mareš, Vojta.
ŽK: 4 – Vebr, Strnad, 3 – Macek, Mareš, Kotyza, 2 – Vukovič, M. Nešpor, Janda, Vrťo, Toma, 1 – Průcha, Pokorný, D. Nešpor, J. Petrů.

Divize

Statistiky hráčů SK Marily Votice a SK Benešov po 15. kole.

Bilance: 30 – 21 – 1 – 8, skóre 66:26.
Branky: 66, průměr na zápas 2,2 gólu.
Kanonýři: 7 – Jurdík (Votice), 6 – Polodna (Votice), Turek (Benešov), 5 – O. Štěpán, Němec (oba Benešov), 4 – Walter, Pilík, Veselý (všichni Votice), 3 – Veinlich (Benešov), Rodriques (Votice), 2 – Havlíček, Žák, Kučaba (všichni Benešov), Andrejevič (Votice), 1 – Čupr (Votice), Hrubý, Zoubek, Chomát (všichni Benešov).
ŽK: 7 – Žák (Benešov), 4 – Turek, Hrubý (oba Benešov), 3 – Čupr, Jurdík, Veselý (všichni Votice), Zoubek, Havlíček, Němec (všichni Benešov), 2 – Křivohlavý (Benešov), Polodna, Viskup, Walter (všichni Votice).

I. A třída

Statistiky hráčů SK Benešov B a FK Fercom Týnec nad Sázavou po 15. kole.

Bilance: 30 – 12 – 4 – 14, skóre 49:63.
Branky: 49, průměr na zápas 1,6 gólu.
Kanonýři: 10 – Voráček (Benešov B), 7 – Orsák (Týnec), 4 – Skála, Jíša (oba Týnec), 3 – Radačovský, Peroutka (oba Týnec), Kondáš, Benák (oba Benešov B), 2 – J. Páv, O. Páv (oba Benešov B), St. Moravec (Týnec), 1 – Jellúš, Vavrek (oba Týnec), Večera, Komárek, M. Podhorský, Popelka, P. Štěpán (všichni Benešov).
ČK: Orsák (Týnec), Podhorský (Benešov B).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Teplýšovice, SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou, Sokola Nespeky, Sokola Kondrac, Sokola Zdislavice, SK Marily Votice B, Sokola Chotýšany, Sokola Sedlec–Prčice a SK Chocerady po 13. kole.

Bilance: 117 – 59 – 11 – 47, skóre 224:197.
Branky: 224, průměr na zápas 1,9 gólu.
Kanonýři: 12 – M. Davídek (Sedlec–Prčice), 11 – Šimáček (Poříčí), Pavlíček (Kondrac), 9 – Vítovský (oba Kondrac), 8 – Haas, Töre (oba Votice B), Pavelka (Kondrac), 7 – Hájek (Votice B), Růzha (Sedlec–Prčice), 6 – M. Říha, Kupša (oba Poříčí), Marcel Nousek (Sedlec–Prčice), Kukač (Teplýšovice), 5 – Doubek, T. Rosenvald (oba Nespeky), Král, D. Podhorský (oba Teplýšovice), Hanuš (Chotýšany), 4 – Kadlec, Kalenda (oba Nespeky), Müller (Kondrac), Mastný (Chocerady), Chomát (Teplýšovice), P. Bouček (Zdislavice), 3 – Kyselka, M. Stibůrek (oba Poříčí), Kuželka (Chocerady), Milan Nousek, Jelen (oba Sedlec–Prčice), Jaroš (Zdislavice), 2 – K. Kulhavý, M. Rosenvald, Sisel (všichni Nespeky), Moravec, Průcha, M. Granát, Kamarýt (všichni Chotýšany), Homolka, Houška, Jonszta (všichni Votice B), Přitasil, P. Sedláček (oba Kondrac), Naňák, Ngo, Kubálek (všichni Zdislavice), Říčař, Kodad (oba Chocerady), Mládek (Teplýšovice).

Okresní přebor

Statistiky čtrnácti týmů v okresním přeboru po 13. kole.

Bilance: 91 – 42 – 23 – 26, skóre 183:162.
Branky: 345, průměr na zápas 1,9 gólu.
Kanonýři: 12 – Sahula (Jírovice), 11 – Vitouš (Neveklov), 8 – Vondrák (Divišov), K. Čáp (Miřetice), Říha (Jankov), 7 – Fišer (Maršovice), Klaus (Trhový Štěpánov), 6 – Marek Hanuš (Divišov), Šiška (Neveklov), Kocábek (Struhařov), Vildman (Ostředek), Němec (Vrchotovy Janovice), 5 – Bursík, Vrkoslav (oba Vrchotovy Janovice), Janoušek (Trhový Štěpánov), Zadražil (Struhařov), Houdek (Miřetice), Karda (Olbramovice), Florián (Ostředek), Skála (Jankov), Dvořák, Kopecký, P. Slepička (všichni Popovice), 4 – Zikmunda (Trhový Štěpánov), Koblasa (Struhařov), Vlasák (Pravonín), Špalek (Ostředek), M. Bumbálek (Divišov), 3 – Bartoš (Maršovice), Vobecký (Trhový Štěpánov), Straka, Pospíšil (oba Struhařov), Zd. Pekárek, R. Stibůrek (oba Divišov), St. Škvor, A. Černý, Král, Starosta, Boťa (všichni Teplýšovice B), Havlík (Olbramovice), Y. Krastev (Pravonín), 2 – Dudík, Kremina (oba Struhařov), Ottl, Podhorský, Tůma (všichni Teplýšovice B), Šíma, Vyskočil, Šach, Tůma (všichni Olbramovice), Horčička, Veselý (oba Jankov), Uršic, Macháček (oba Ostředek), L. Svoboda (Divišov), Macháček (Jírovice), Hoch, M. Babický, Žůrek, T. Babický (všichni Pravonín), Matuška, Kaucký (oba Popovice), Kamarýt (Miřetice), Znamenáček, Hameta (oba Neveklov), Rytina (Trhový Štěpánov), Hampešt, R. Hašek (oba Maršovice), Seidl (Miřetice), Daniel, Prchlík (oba Vrchotovy Janovice).