II. liga

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim po 14. kole.

Bilance: 14 – 4 – 4 – 6, skóre 18:18.
Branky: 18, průměr na zápas 1,3 gólu.
Kanonýři: 8 – Strnad, 2 – Kotyza, 1 – Matějka, Vrťo, Průcha, Macek, Vukovič, Pokorný, Mareš.
ŽK: 4 – Vebr, 3 – Strnad, Kotyza, Macek, Mareš, 2 – Vukovič, M. Nešpor, Janda, Kotyza, Vrťo, Toma, 1 – Průcha, Pokorný, D. Nešpor, J. Petrů.

Divize

Statistiky hráčů SK Marily Votice a SK Benešov po 13. kole.

Bilance: 26 – 17 – 1 – 8, skóre 55:22.
Branky: 55, průměr na zápas 2,1 gólu.
Kanonýři: 6 – Polodna (Votice), Turek (Benešov), 5 – Jurdík (Votice), O. Štěpán (Benešov), 4 – Němec (Benešov), Walter (Votice), 3 – Veinlich (Benešov), Veselý, Pilík (oba Votice), 2 – Havlíček (Benešov), Andrejevič, Rodrigues (oba Votice), 1 – Čupr (Votice), Hrubý, Žák, Kučaba, Zoubek (vš. Benešov).
ŽK: 5 – Žák (Benešov), 4 – Turek, Hrubý (oba Benešov), 3 – Čupr, Jurdík, Veselý (všichni Votice), 2 – Křivohlavý, Zoubek, Havlíček, Němec (všichni Benešov), Polodna, Viskup, Walter (všichni Votice).

I. A třída

Statistiky hráčů SK Benešov B a FK Fercom Týnec nad Sázavou po 13. kole.

Bilance: 26 – 12 – 2 – 12, skóre 45:53.
Branky: 45, průměr na zápas 1,7 gólu.
Kanonýři: 8 – Voráček (Benešov B), 7 – Orsák (Týnec), 4 – Skála (Týnec), 3 – Jíša, Radačovský, Peroutka (všichni Týnec), Kondáš (Benešov B), 2 – J. Páv, O. Páv, Benák (všichni Benešov B), St. Moravec (Týnec), 1 – Jellúš, Vavrek (oba Týnec), Večera, Komárek, M. Podhorský, Popelka, P. Štěpán (všichni Benešov).
ČK: Orsák (Týnec), Podhorský (Benešov B).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Teplýšovice, SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou, Sokola Nespeky, Sokola Kondrac, Sokola Zdislavice, SK Marily Votice B, Sokola Chotýšany, Sokola Sedlec–Prčice a SK Chocerady po 11. kole.

Bilance: 99 – 51 – 11 – 37, skóre 201:168.
Branky: 201, průměr na zápas 2 góly.
Kanonýři: 11 – M. Davídek (Sedlec–Prčice), 10 – Šimáček (Poříčí), 9 – Pavlíček, Vítovský (oba Kondrac), 8 – Haas (Votice B), 7 – Pavelka (Kondrac), Hájek, Töre (oba Votice B), 6 – M. Říha (Poříčí), Marcel Nousek, Růzha (oba Sedlec–Prčice), Kukač (Teplýšovice), 5 – Doubek (Nespeky), Hanuš (Chotýšany), 4 – T. Rosenvald, Kadlec (oba Nespeky), Müller (Kondrac), Kupša (Poříčí), Mastný (Chocerady), Chomát, Král (oba Teplýšovice), 3 – Kyselka (Poříčí), D. Podhorský (Teplýšovice), Kuželka (Chocerady), Kalenda (Nespeky), Milan Nousek (Sedlec–Prčice), P. Bouček (Zdislavice), 2 – K. Kulhavý, M. Rosenvald, Sisel (všichni Nespeky), Jelen (Sedlec–Prčice), Moravec, Průcha, M. Granát, Kamarýt (všichni Chotýšany), Homolka, Houška, Jonszta (všichni Votice B), Přitasil (Kondrac), Naňák, Ngo, Kubálek (všichni Zdislavice), M. Stibůrek (Poříčí), Říčař, Kodad (oba Chocerady).

Okresní přebor

Statistiky čtrnácti týmů v okresním přeboru po 11. kole.

Bilance: 77 – 37 – 19 – 21, skóre 150:127.
Branky: 277, průměr na zápas 1,9 gólu.
Kanonýři: 12 – Sahula (Jírovice), 10 – Vitouš (Neveklov), 8 – K. Čáp (Miřetice), 7 – Říha (Jankov), Fišer (Maršovice), Vondrák (Divišov), 6 – Marek Hanuš (Divišov), Šiška (Neveklov), 5 – Bursík, Němec (oba Vrchotovy Janovice), Janoušek (Trhový Štěpánov), Kocábek (Struhařov), Florián, Vildman (oba Ostředek), Dvořák, Kopecký (oba Popovice), 4 – Zikmunda, Klaus (oba Trhový Štěpánov), Koblasa (Struhařov), Skála (Jankov), Karda (Olbramovice), P. Slepička ( Popovice), M. Bumbálek (Divišov), 3 – Vobecký (Trhový Štěpánov), Zd. Pekárek (Divišov), Houdek (Miřetice), St. Škvor, A. Černý, Král, Starosta, Boťa (všichni Teplýšovice B), Y. Krastev (Pravonín), 2 – Dudík, Pospíšil, Straka (všichni Struhařov), Ottl, Podhorský (oba Teplýšovice B), Havlík, Vyskočil, (oba Olbramovice), Horčička (Jankov), Uršic, Macháček, Špalek (všichni Ostředek), R. Stibůrek, L. Svoboda (oba Divišov), Macháček (Jírovice), Hoch, M. Babický Žůrek, T. Babický, Vlasák (všichni Pravonín), Matuška, Kaucký (oba Popovice), Kamarýt (Miřetice), Znamenáček (Neveklov), Rytina (Trhový Štěpánov), Hampešt (Maršovice), Seidl (Miřetice), Vrkoslav (Vrchotovy Janovice).