III. třída A

Sedlec-Prčice B – Úročnice 0:2, Václavice – Myslič 6:2, Pyšely – Soběhrdy 1:2, Týnec B – Bystřice 2:2, Křečovice – Netvořice 3:2, Ostředek – Votice B 5:0, Nespeky B – Krhanice 4:1.

1. Soběhrdy ⋌ 12 9 2  1 43:21 29
2. Pyšely⋌ 12 7 3  2 25:14 24
3. Bystřice⋌ 12 7 2  3 25:20 23
4. Krhanice⋌ 12 6 2  4 30:24 20
5. Václavice⋌ 12 5 4  3 40:30 19
6. Netvořice⋌ 13 5 4  4 27:33 19
7. Týnec B⋌ 12 5 3  4 33:22 18
8. Nespeky B⋌ 12 5 2  5 26:26 17
9. Křečovice⋌ 12 5 2  5 21:27 17
10. Votice B⋌ 12 4 3  5 29:27 15
11. Ostředek⋌ 12 3 3  6 29:27 12
12. Úročnice⋌ 12 3 2  7 13:37 11
13. Myslič⋌ 12 3 1  8 26:40 10
14. Sedlec-Prčice B⋌ 13 1 1 11 16:35  4

III. třída B

Tichonice – Blaník Načeradec 5:2, SK Načeradec – Ratměřice 3:1, Velíš – Pravonín 0:6, Čechtice – Bílkovice 2:6, Louňovice – Struhařov B 0:2, Nesperská Lhota – Postupice 1:5, Křivsoudov – Kondrac B 4:4.

1. Pravonín⋌ 12 10 1 1 41:7  31
2. SK Načeradec⋌ 12  9 2 1 38:14 29
3. Postupice⋌ 12  7 3 2 41:18 24
4. Kondrac B⋌ 12  6 3 3 25:18 21
5. Křivsoudov⋌ 12  6 2 4 49:21 20
6. Struhařov B⋌ 12  5 4 3 17:22 19
7. Tichonice⋌ 12  4 6 2 26:21 18
8. Bílkovice⋌ 12  4 3 5 24:27 15
9. Čechtice ⋌ 12  4 2 6 28:39 14
10. Ratměřice⋌ 12  4 1 7 17:31 13
11. Nesperská Lhota ⋌ 12  3 1 8 16:45 10
12. Louňovice⋌ 12  1 5 6 19:28  8
13. Velíš⋌ 12  1 3 8 17:43  6
14. Blaník Načeradec⋌ 12  0 4 8 16:40  4

IV. třída A

Zaječice – Bystřice B 5:2, Čerčany – Neveklov B 10:0.
1. Lešany⋌ 11 10 1 0 42:6  31
2. Miličín⋌ 11  8 1 2 51:11 25
3. Poříčí B⋌ 11  8 1 2 39:24 25
4. Čerčany⋌ 11  8 0 3 47:21 24
5. Neveklov B⋌ 11  6 1 4 21:22 19
6. Úročnice B⋌ 11  5 2 4 33:30 17
7. Bystřice B⋌ 11  5 0 6 31:34 15
8. Zaječice⋌ 11  2 2 7 17:32  8
9. Jablonná⋌ 11  2 2 7 24:49  8
10. Soběhrdy B⋌ 11  2 1 8 16:41  7
11. Bukovany⋌ 11  2 1 8 21:47  7
12. Pecerady⋌ 11  2 0 9 17:42  6

IV. třída B

1. Mezno B⋌ 11 9 0  2 39:13 27
2. Budenín⋌ 11 8 1  2 46:18 25
3. Jankov B⋌ 11 8 0  3 33:29 24
4. Miličín B⋌ 11 6 3  2 30:17 21
5. Maršovice B ⋌ 11 6 2  3 27:14 20
6. SK Přestavlky⋌ 11 6 2  3 35:25 20
7. Drachkov⋌ 11 5 0  6 37:31 15
8. Olbramovice B⋌ 11 4 1  6 35:23 13
9. Vrch. Janovice B ⋌ 11 4 1  6 18:20 13
10. Heřmaničky⋌ 11 2 2  7 13:26  8
11. Ratměřice B⋌ 11 2 0  9 17:52  6
12. Neustupov⋌ 11 0 0 11 10:72  0

IV. třída C

1. Divišov B⋌ 11 10 0  1 54:13 30
2. Popovice B⋌ 11  8 2  1 42:18 26
3. Postupice B⋌ 11  8 0  3 39:22 24
4. Sokol Přestavlky B⋌ 11  8 0  3 31:21 24
5. Chotýšany B⋌ 11  5 2  4 37:32 17
6. Libež⋌ 11  5 0  6 23:24 15
7. Vracovice⋌ 11  4 2  5 31:35 14
8. Teplýšovice C⋌ 11  4 1  6 27:34 13
9. Radošovice⋌ 11  4 1  6 21:38 13
10. Kladruby ⋌ 11  4 0  7 23:32 12
11. Tichonice B⋌ 11  1 2  8 17:40  5
12. Ostředek B⋌ 11  0 0 11 17:53  0

IV. třída D

1. Trhový Štěpánov B⋌ 11 10 1  0 46:9  31
2. Zdislavice B⋌ 11  8 2  1 43:18 26
3. Miřetice B⋌ 11  8 0  3 66:20 24
4. Keblov⋌ 11  7 0  4 46:27 21
5. Libouň⋌ 11  6 1  4 48:28 19
6. Hulice⋌ 11  4 2  5 24:47 14
7. Pravonín B⋌ 11  4 1  6 29:46 13
8. Kamberk⋌ 11  4 0  7 32:31 12
9. Dolní Kralovice B⋌ 11  2 4  5 23:38 10
10. Čechtice B⋌ 11  3 1  7 28:45 10
11. Křivsoudov B⋌ 11  3 1  7 19:41 10
12. Louňovice B⋌ 11  0 1 10  8:62  1