BENEŠOV – SLAVIA LOUŇOVICE 1:3

Benešov odehrál celý zápas bez střídání, což se projevilo ve druhém poločase. „Bylo nás akorát deset do pole. Na lavici byli jen Voráček a Hronek, které jsme šetřili na nedělní zápas béčka, protože je nás celkově málo. Máme hodně zraněných a už potřebujeme, aby se hráči uzdravili," povzdechl si trenér Zákostelský a vyjmenoval marody: „Zoubek sice trénuje, ale na zápasy ho ještě šetříme a nechceme riskovat, Vrňák začne v pondělí s tréninkem, Večera má antibiotika, Komárek odjel do Německa a Kučabovi nedoporučil doktor hrát s bolavými třísly na umělce, tak má klid."

Zápas ale začal Benešov dobře a dostal se do vedení Priknerem. „Po presinku útočníků a nedomluvení stopera soupeře s brankářem, získal balón a míč poslal do prázdné branky," popsal kouč gólový moment a nemuselo zůstal jen u něj. To když se po centru Hrubého dostal k míči na malém vápně Jíša, ale zakončil nedůrazně. Hosté následně přidali, byli pohyblivější, důraznější a ještě do přestávky vyrovnali Horáčkem. „Capouchovi po rohu vypadl míč z rukou a neobsazený hráč na zadní tyči ho poslal do prázdné branky," zlobil se Zákostelský.

Po přestávce již měly více ze hry Louňovice, které vystřídaly šest hráčů, na rozdíl od Benešova. To se ukázalo rozhodující, domácím již chyběly síly, hosté byli živější a Vodička dvakrát dokonal zkázu Benešova. „Jeden gól dal halfvolejem pod břevno asi z šestnácti metrů po centru z naší levé strany a závěru se po brejku trefil z dvaceti metrů přesně za tyč," povzdechl si kouč Benešova po zápase.

Branky: 27. Prikner – 57. a 87. Vodička, 32. Horáček. Poločas: 1:1.

Benešov: Capouch – Braný, Žák, Hrubý, Borkovec – Krejza, Peroutka – Jíša, Bredler, Prikner – Rybařík.