Uvádíme fotbalové statistiky okresních týmů v ČFL, divizi, krajském přeboru, I. A a I. B třídě a v okresním přeboru v ročníku 2008/2009

ČFL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim po 14. kole.

Bilance: 14 – 9 – 3 – 2, skóre 27:11.
Branky: 27, průměr na zápas 1, 9 gólu.
Kanonýři: 5 – Lizák, 4 – Vořechovský, 3 – Vebr, Dvořák, Balšánek, 2 – Kacafírek, Šilhavý, 1 – J. Veselý, O. Průcha, M. Veselý, Schuster. 1 gól byl vlastní.
ŽK (18): 4 – Lizák, 3 – J. Veselý, Balšánek, Vořechovský, 2 – Vebr, 1 – Kacafírek, Dvořák, Šilhavý.

ČK: 1 – Lizák.

Divize

Statistiky hráčů SK Marily Votice a SK Benešov po 13. kole.

Bilance: 26 – 10 – 3 – 13, skóre 45:60.
Branky: 45, průměr na zápas 1,7 gólu.
Kanonýři: 6 – Čáp (Benešov), 4 – Horváth, Svoboda (oba Votice), Turek, Chomát, Žák (všichni Benešov), 3 – Malina (Votice), 2 – Málek, Horňák, Bareš, Bartolšic (všichni Votice), O. Štěpán, Prikner (oba Benešov), 1 – Siegl mladší, Lukeš (oba Votice), Hanousek, Bárta (oba Benešov).
ŽK (55): 5 – Málek, Gazmend (oba Votice), 4 – Svoboda, Jelen (oba Votice), 3 – Bartolšic, Lukeš (oba Votice), Turek, Kunc, Žák (všichni Benešov), 2 – Svoboda, Jelen, Bareš (vš. Votice), Chomát, Štěpán, Holub, Bárta (všichni Benešov), 1 – Malina, M. Budil, Houška, Horváth, Horňák, Siegl starší, Daniel, Rezek (všichni Votice), Čáp, Křivohlavý, Bubeník, Havlín (všichni Benešov).
ČK (4): 1 – Ducheček, Svoboda, Horváth, Málek (vš. Votice).


Krajský přebor

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim B po 13. kole.

Bilance: 13 – 8 – 2 – 3, skóre 25:11.
Branky: 25, průměr na zápas 1,9 gólu.
Kanonýři: 6 – Kacafírek, 4 – V. Pohorský, 3 – Borkovec, Sedláček, 2 – Nešpor, 1 – Havlíček, Janda, Balšánek, L. Petrů, M. Veselý, Císař, Schuster.
ŽK (13): 2 – Borkovec, 1 – Vaník, Janda, Balšánek, Kacafírek, Nešpor, Stibůrek, V. Pohorský, Zachariáš, Císař, Doleček, M. Jíša.

I. A třída


Statistiky hráčů SK Chocerady a FK Metaz Týnec nad Sázavou po 13. kole.

Bilance: 26 – 10 – 1 – 15, skóre 44:61.
Branky: 44, průměr na zápas 1,7 gólu.
Kanonýři: 8 – Očenáš (Chocerady), 6 – Skála (Týnec), 5 – M. Svoboda, Dlouhý (oba Chocerady), Žížala (Týnec), 2 – J. Kuželka, Říčař (oba Chocerady), Moravec (Týnec), 1 – Urbanec, St. Svoboda, Mašek, Stejskal (všichni Chocerady), Kavoň, Bartůšek, Vavrek, Orsák, M. Dvořák (všichni Týnec).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Kondrac, Sokola Nespeky, SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou, SK Pyšel, Sokola Trhový Štěpánov, Sokola Teplýšovice a Sokola Maršovice po 11. kole.

Bilance: 77 – 27 – 18 – 32, skóre 136:128.
Branky: 136, průměr na zápas 1,8 gólu.
Kanonýři: 11 – Čapek (Trhový Štěpánov), 7 – Sisel (Pyšely), Starosta (Teplýšovice), 6 – Doležal (Teplýšovice), Houda (Poříčí), M. Kašpar (Kondrac), 5 – Vaňous (Teplýšovice), 4 – Šimáček (Poříčí), Kalenda, Kadlec (oba Nespeky), 3 – Průcha (Trhový Štěpánov), R. Kašpar, P. Sedláček (oba Kondrac), Hlaváč, Bartoš (oba Maršovice), Zoubek, Veselý, Mastný (všichni Pyšely), Podhorský (Teplýšovice), Kadeřábek, Šindelář (oba Nespeky), M. Stibůrek, Filip (oba Poříčí), 2 – Nerad (Teplýšovice), M. Kubín, Vítovský, T. Kubín (všichni Kondrac), Vojta, Naňák (oba Poříčí), K. Kulhavý (Pyšely), Pavlík (Nespeky), Dráb (Maršovice).

Okresní přebor

Statistiky hráčů ze čtrnácti mužstev okresního přeboru po 11. kole.

Bilance: 77 – 45 – 11 – 21, skóre 175:123.
Branky: 298, průměr na zápas 2 góly.
Kanonýři: 13 – M. Davídek (Sedlec–Prčice), 9 – Horváth (Čerčany), 8 – Růzha (Olbramovice), Zd. Pekárek (Divišov), Sochůrek (Vrchotovy Janovice), 7 – Khandl (Chotýšany), Stibůrek (Jírovice), 6 – Mládek (Teplýšovice B), Hofinger (Čerčany), Hanuš, Borek (oba Chotýšany), Kilián (Olbramovice), V. Budil (Votice B), 5 – Hájek (Votice B), Procházka, Kupša (oba Čerčany), Němec (Vrchotovy Janovice), Nácovský (Zdislavice), Havlík (Olbramovice), K. Čáp, Kopecký (oba Miřetice), 4 – M. Kaňka (Struhařov), Hampl, Klabík (oba Teplýšovice B), Kubálek (Zdislavice), Polidar, T. Pištěk (oba Sedlec–Prčice), Kupša (Čerčany), Lupoměch (Chotýšany), Bubák (Neveklov), 3 – Vrkoslav, Hejný (oba Vrchotovy Janovice), Dohnal, Pohan, Daniel (všichni Votice B), Povolný, Šauer, Hanibal (všichni Chotýšany), Havelka, Pecháček (oba Zdislavice), M. Bumbálek (Divišov), Straka (Struhařov), M. Kaprálek (Olbramovice), Macháček, Němec (oba Jírovice).