Poříčí nad Sázavou – Beroun 4:0 (0:0)

Hosté byli nebezpeční jen v úvodu zápasu, když Horela vychytal Tlamicha a druhá akce skončila těsně vedle. Následně již byli poříčští hráči silnější na míči, ale dlouho se nemohli dostat do zakončení. Po půlhodině nepřekonal Trpišovský brankáře, zakončení Jíši, P. Pohorského a Rejhona zastavili těsně před brankou obránci.

Po změně stran přibylo na hřišti sněhu. Domácí si s podmínkami lépe poradili a vsítili čtyři góly. Skóre otevřel s dorážky Filip po střele Jíši a poté již jen pálil Trpišovský. Nejprve z malého vápna po nabídce Jíši, následně po chybě obránce bodlem pod břevno a nakonec do prázdné branky po přihrávce Havlíčka. Další šance Poříčí neproměnilo a hosté trefili tyč Sklenářem.

„Na to v jakých podmínkách se hrálo, tak jsme podali parádní výkon. Výborně jsme na těžkém terénu kombinovali, byli silní na míči a ve druhém poločase proměnili naší převahu ve čtyři góly,“ pochválil své svěřence za hru trenér Poříčí Pavel Šimáček.

Branky: 55., 61. a 90. Trpišovský, 49. Filip. Rozhodčí: Suchý. ŽK: Král, J. Počta, Rigo (všichni B).

Poříčí nad Sázavou: Tlamicha – J. Pohorský (88. Melichar), Žák, Peroutka, Vosáhlo – Filip (85. Vacek) – Jíša, Bohata (78. Jírů), Rejhon (64. Havlíček), P. Pohorský (72. Hašek) – Trpišovský.