LHOTA – VOTICE 0:1

Již první akce Votic rozhodla zápas. V 16. minutě si naskočil Slunečko na centr Jonszty a hlavou překonal Vošmika. Následně byly šance na obou stranách, více jich měli překvapivě hosté, ale Viskup pálil po dlouhém autu M. Budila nad branku, další ránu středního záložníka hostů po trestném kopu Šlejmara vyrazil z branky domácí kanonýr Mikolanda, míč po hlavičce Jonszty a centru Bareše letěl těsně vedle a Němeček trefil z dorážky z malého vápna brankáře. Na druhé straně i domácí hrozili, hlavně v závěru poločasu, ale Soukup si vždy poradil.

Po přestávce se sice domácí snažili hlavně dlouhými nákopy ztéci branku Votic, ale obrana hostů pracovala velmi dobře, a když už se Lhotští dostali do jedné příležitosti, lapil jí Soukup. Hosté nejen bránili, ale snažili se podnikat brejky a vypracovali si jednu loženku Němečkem, kterou mu však po centru Bareše parádně vyrazil Vošmik. A když v závěru ustáli Votičtí i nákopy do šestnáctky, brali po závěrečném hvizdu cenné tři body.

„Byl to dobrý bojovný zápas, ve kterém jsme si vítězství zasloužili, protože jsme měli kromě gólu další dvě stoprocentní šance Němečkem. V závěru měli domácí díky nakopávaným míčům do naší šestnáctky optický tlak, při kterém měli jednu šanci, ale Michal Soukup nás podržel. Kluci zápas nejen dobře odbojovali, ale byly tam i kombinace a s Mikolandou jsme si poradili. Jsem rád, že jsme navázali na těžký zápas s Benešovem, získali tři body do tabulky pravdy a teď se musíme připravit na Velvary," radoval se po zápase trenér Votic Martin Bárta, jenž už mohl počítat se Štorkem, Šlejmarem a Slunečkem, kteří měli disciplinární tresty.

Branka: 16. Slunečko. Rozhodčí: Hanák. ŽK: 1:2. Poločas: 0:1.

Votice: Soukup – Šlejmar (38. Říha), M. Budil, Sládek, Bareš – Jonszta (64. Homolka), Čupr, Viskup, Slunečko – Němeček, Štork (89. V. Budil).