SOKOLEČ – DIVIŠOV 4:2

Začátek zápasu byl pro hosty divoký a domácí de facto během 25 minut rozhodli o své výhře. „První čtvrthodinu jsme měli více ze hry. Jenže jsme dostali gól z rychlého protiútoku. Vzápětí po druhém gólu nás po při naší jasné gólové šanci zastavil pomezní, na což reagoval hanlivě Shapoval a dostal červenou kartu. Takže jsme hráli od 20. minuty o deseti. Chvíli po něm jsem i já byl vykázán z lavičky a dostali jsme třetí gól z penalty," podotkl k divokému začátku trenér Divišova Roman Sedlařík.

Do poločasu se hra uklidnila a šlo se do kabin. „O přestávce jsme si řekli, že musíme zápas důstojně dohrát," nastínil Sedlařík, co se dělo v kabině o poločasové přestávce.

V 51. minutě zvýšil po sóle Stánok a s hosty to nevypadlo dobře, zvláště když se jim ještě zranil brankář Šimáček. Jenže se vzchopili, J. Vondrák snížil z penalty po ruce a Hronek v 77. minutě hlavou po standardní situaci upravil na 4:2. V závěru mohl Campodonico vsítit třetí gól Divišova, ale zalekl se prázdné brány.

„Ve druhém poločase jsme byli i v deseti minimálně vyrovnaným ne-li lepším celkem, za což musím klukům poděkovat," dodal k druhému dějství kouč Divišova a přidal: „Domácí šli jasně za vítězstvím všemi prostředky. Vyrovnané utkání jsme si prohráli i svojí nekázní. Za stavu 3:0 a v deseti, jsem si myslel, že si odvezeme debakl a nakonec to dopadlo v rámci možností."

Branky: 19. a 25. (z PK) Čáp, 13. Auer, 51. Stánok – 63. J. Vondrák (z PK), 77. Hronek. Rozhodčí: Vyhnal. ČK: 20. Shapoval (D). Poločas: 3:0.

Divišov: Šimáček (57. Macháček) – L. Svoboda, Hronek, Marek Hanuš, Lehán – Campodonico, Shapoval, Z. Janovský, M. Vondrák (71. L. Janovský) – Z. Pekárek, J. Vondrák.