TEPLÝŠOVICE – ZVOLE 4:1

V prvním poločase měli domácí více ze hry a z několika šancí vstřelili jen dva góly Breburdou, a Králem po přihrávce Breburdy do šestnáctky, kde si poradil s obráncem i následně brankářem. Jinak dvakrát osamocený Král nerozvlnil síť, Ottl přímo z rohu trefil tyč a nikdo nebyl schopen míč dorazit do sítě. Na druhé straně hrozili hosté hlavně po standardních situacích a dvakrát se brankář Měsíček vyznamenal.

Ihned po přestávce přidal Breburda třetí gól a zdálo se být rozhodnuto. Jenže hosté zápas nezabalili, po centru a zakončení z malého vápna snížil Hnát. Zvolští mohli i zápas zdramatizovat, ale to se jim nepovedlo, naopak mladičký šestnáctiletý Průcha upravil na konečných 4:1.

„Ještě jsme nehráli v kompletní sestavě, protože tentokrát chyběl Kubálek, který musel do práce. Je ale vidět, že se naše hra už zlepšuje, což bylo vidět i v Uhlířských Janovicích. Ze Zvolí jsme měli výborný první poločas, ale měli jsme problémy s koncovkou. To se nám málem nevyplatilo, když soupeř snížil na 3:1 a neproměnil velkou šanci. Naštěstí jsme dali hned čtvrtý gól. Mužstvo musím pochválit, protože po dlouhé době se musel fotbal divákům líbit," byl spokojený trenér Teplýšovic Pavel Chomát, který našel na zápase i negativum: „Jsou to standardní situace, které neumíme pořádně zakončit a jsou tak pro nás nevýhodou."

Branky: 32. a 47. Breburda, 42. Král, 81. Průcha – 54. Hnát. Rozhodčí: Chovanec. ŽK: 4:0. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Teplýšovice: Měsíček – J. Dřízal, Pavel Chomát, Nerad – Pejša – L. Kaňka (67. Průcha), M. Podhorský (82. Rosenvald), Ottl, D. Podhorský – Breburda (86. Mládek) – Král.