DOROST U17

VYŠEHRAD - BENEŠOV 0:3

Od začátku se hrál ofenzivní fotbal se šancemi na obou stranách. První měl hostující Srb, ale jeho lob po přihrávce Hampla skončil na břevně. Domácí kontrovali průnikem Niederleho zakončeným střelou vedle a ranou Jirůška z malého vápna, kterou brankář Budil bravurně vyrazil. Na druhé straně se Benešovští třikrát probíjeli do zakončení, ale Baariev, Srb ani Vondrák pořádně nezakončili. Povedlo se to až 23. minutě Srbovi, jenž využil nešťastné přihrávky domácího obránce – 0:1. Po půlhodině hry mohli Vyšehradští srovnat, ale penaltu Budil Hňupovi vyrazil. Následně orazítkoval Niederle z boku tyč benešovské branky. Domácí se v závěru poločasu tlačili za vyrovnáním, ale byli to hosté, kteří udeřili, a to dvakrát. Nejprve hlavou Kořínek po centru Popelky a následně do kabin Popelka, svým prvním letošním gólem, když dorazil míč do sítě po dlouhém autu Průchy a posunutí Baarieva.

Po změně stran mohli Benešovští navýšit skóre, ale Hampl z trestného kopu zamířil těsně vedle, Popelka po centru Průchy pálil z malého vápna nad a Srb po průniku nechal vyniknout brankáře. I domácí mohli skórovat, ale nebylo jim souzeno, když závary skončily buď v rukou Budila, nebo vedle branky.

Branky: 23. Srb, 35. Kořínek, 40. Popelka. Rozhodčí: Hurych. Poločas: 0:3. Benešov: Budil – Horák, Hájek (27. Popelka), Kratochvíl – Vilímek, Hampl – Vondrák (78. Dumský), Srb (79. Slepička), Průcha (76. Baštýř) – Baariev (66. Pazdera).

DOROST U16

VYŠEHRAD – BENEŠOV 2:1

Hosté vstoupili do zápasu špatně, když během čtvrthodiny využili domácí dvou propadnutí v obraně Procházkou a Popovičem. Následně Benešovští hru srovnali, ale jen jen dvakrát Matoušek ohrozil urostlého gólmana Saladiaka.

Po přestávce se hosté tlačili za snížením, ale v největší šanci, po trestném kopu Zoubka, pálil Dumský nad. Domácí byli nebezpečnější z brejků, ale brankář Urban vychytal dvakrát Procházku a jednou Hampapu a Babku. V 72. minutě protlačil míč do vyšehradské sítě Baštýř po trestném kopu Zoubka a vykřesal tak jiskřičku naděje na benešovský zisk. Ta ale zhasla, protože závěrečný tlak hostů gól nepřinesl.

Branky: 8. Procházka, 15. Popovič – 73. Baštýř. Rozhodčí: Hurych. ŽK: 1:1. Poločas: 2:0. Benešov: Urban – Klápa, Šedivý (60. Mejdrech), Dumský, Fišer (66. Slepička) – Krunert, Matoušek – Kabíček, Zoubek, Baštýř – Štrajt (41. Machač).