DOROST U17

BENEŠOV – KLADNO 1:7

Zápas začali domácí dobře, ale Hampl z dobré pozice zamířil vedle, Vilímek po zpětné přihrávce Hampla přestřelil branku a Vondrák pálil nad. A tak to byli hosté, kteří šli do vedení, když střelu ještě Plocek vyrazil, ale na dorážku Mráčka již nestačil. Domácím následně pomohla i paní Štěstěna, když míč po trestném kopu Srba uklidil hlavou do vlastní branky Kubů. Benešov se nadále snažil hrát, ale hosté trestali každou chybu v jeho obraně a dvakrát osamocený Hudousek nabídkami nepohrdl. Domácí se dostali ještě dvakrát do gólových příležitostí, ale Hampl nejprve hlavičkoval do břevna a poté z malého vápna vedle.
Po změně stran se mohli domácí dostat do hry, ale po závarech Zahradníček, Popelka a Kořínek nedopravili balón do sítě, Popelka po sóle ztroskotal na brankáři. A tak přišel trest ze strany Kladna, když brejk zakončil k tyči Kubů. To byl hřebíček do domácí rakve. Hosté byli na koni, ještě třemi pěknými kombinacemi rozvrátili benešovskou obranu a upravili na konečných 1:7.

Branky: 21. vlastní Kubů – 12., 53. a 77. Mráček, 32., 37., a 62. Hudousek, 51. Kubů. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 0:1. Poločas: 1:3.

Benešov: Plocek (41. Malík) – Zahradníček, Kořínek, Dumský, Horák (41. Fišer) – Vilímek, Srb – Pazdera (41. Tůma), Hampl, Vondrák (62. Matoušek) – Popelka (67. Baštýř).

DOROST U16

BENEŠOV – KLADNO 3:0

V prvním poločase se většinou hrálo uprostřed hřiště, přesto mohli jít domácí do vedení, ale Matoušek po ruce hostující obrany, neproměnil nadvakrát penaltu, střelu Baštýře a hlavičku Zoubka vyrazil brankář a Krunertova hlavička po pěkné akci na pravé straně skončila mimo brankové tyče.
Po přestávce již tlak Benešova přinesl úspěch. Po Baštýřově slabém zakončení, otevřel skóre po kolmici Krunerta, krásnou ranou do šibenice Štrajt. Za chvíli zvýšil Krunert hlavou po trestném kopu Matouška na 2:0. Domácí se uklidnili a nadále pálili na branku Kladna, ale Zoubkův trestný kop i střelu po rohovém kopu vyrazil gólman, jenž si poradil i s parádní ranou Matouška pod břevno. Definitivu pro domácí přinesla až 71. minuta, když se po rozehraném rohovém kopu s Matouškem pěknou křížnou ranou trefil Zoubek. Hosté se dostali za celý poločas ke dvěma střelám ze střední vzdálenosti, jedna šla vedle a druhou vyrazil Urban.

Branky: 50. Štrajt, 52. Krunert, 71. Zoubek. Rozhodčí: Hocek. Poločas: 0:0.

Benešov: Urban – Klápa (51. Hergesell), Rataj, Machač, Fišer (41. Dumský) – Krunert, Matoušek – Kabíček, Zoubek, Slepička (41. Štrajt) – Baštýř (54. Šedivý).