VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sedmé kolo vyhrála Malypetrová, celkově vede Kokta

Benešov - Průběžné pořadí Zimní Tipsport ligy Benešovského deníku po sedmém kole.

24.2.2010
SDÍLEJ:

Vítěz 6. kola Zimní Tipsport ligy Benešovského deníku Josef Kratochvíl s vnukem Michalem.Foto: DENÍK/Pavel Šimáček

1. místo

BN0031 Petr Kokta, Benešov 5 55

2. místo

BN0063 Ilona Benáková, Benešov 11 52

3. místo

BN0066 Miroslav Benák, Benešov 11 49
BN0018 Ondřej Pešek, Benešov 5 49
BN0019 Stanislav Pešek, Benešov 5 49

6. místo

BN0007 Pavel Hájek, Jeníkov 8 43
BN0035 Miroslav Kohoutek ml., Benešov 8 43
BN0054 Radim Kašpar, Vlašim 5 43
BN0025 Richard Kyselka, Teplýšovice 5 43
BN0069 Robert Žarnecki, Chotýšany 5 43
BN0044 Josef Kratochvíl, Nespery 2 43

12. místo

BN0043 Blanka Ciplová, Benešov 5 40
BN0038 Jiří Chobotský, Benešov 5 40
BN0004 Jaroslav Petrů, Kalná 5 40
BN0068 Miloslava Žarnecká, Chotýšany 5 40

16. místo

BN0079 Eva Marková, Krusičany 5 38

17. místo

BN0029 Jiří Filip, Hvězdonice 11 37
BN0034 Miroslav Kohoutek st., Benešov 8 37
BN0032 Tomáš Čedík, Benešov 5 37
BN0010 Václav Hromas, Divišov 5 37
BN0014 Lukáš Smítka, Hrazená Lhota 5 37
BN0017 Petr Paluska, Netvořice 2 37
BN0012 Alena Dřízalová, Teplýšovice -1 37

24. místo

BN0065 Aleš Benák, Benešov 8 34
BN0070 Tomáš Beran, Chotýšany 5 34
BN0042 Blanka Rezková, Olbramovice 5 34
BN0003 Irena Šmejkalová, Neveklov 5 34
BN0033 Pavel Dvořák, Kobylí 2 34
BN0023 Milan Kyselka, Teplýšovice 2 34

30. místo

BN0045 František Cipl, Vlašim 8 31
BN0021 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 8 31
BN0016 Ondřej Paluska, Netvořice 8 31
BN0077 Bohuslav Böhm, Keblov 5 31
BN0074 Jan Holada, Keblov 5 31
BN0075 Miroslav Holada, Keblov 5 31
BN0076 Alena Holadová, Keblov 5 31

37. místo

BN0002 Jan Šmejkal, Neveklov 8 28
BN0058 Milena Pištěková, Benešov 5 28
BN0011 Věra Hromasová, Divišov 2 28

40. místo

BN0036 Jana Chrpová, Benešov 5 26

41. místo

BN0062 Markéta Benáková, Benešov 5 25
BN0046 Jaroslav Kučera, Dalovy 5 25
BN0024 Martin Kyselka, Teplýšovice 5 25
BN0053 Karel Pacholík, Vlašim 5 25
BN0039 Jiří Chobotský ml., Benešov 2 25
BN0015 Lukáš Kocourek, Vlašim 2 25

47. místo

BN0049 Eva Malypetrová, Jablonná nad Vltavou 11 22
BN0064 Lucie Benáková, Benešov 8 22
BN0028 Julie Filipová, Hvězdonice 8 22
BN0056 Jiří Smitka, Benešov 8 22
BN0059 Vlasta Dubová, Benešov 5 22
BN0040 Václav Čichovský, Benešov 2 22
BN0005 Jiří Petrů, Kalná -1 22

54. místo

BN0067 Ivana Beranová, Chotýšany 5 20
BN0037 Martin Chrpa, Benešov 2 20
BN0055 Lukáš Zima, Benešov 0 20

57. místo

BN0041 František Chmelík, Benešov 5 19
BN0057 Jaroslav Pištěk, Benešov 5 19
BN0001 Miroslav Šmejkal, Neveklov 2 19
BN0006 František Hájek, Jeníkov -1 19

61. místo

BN0073 Jiří Malý, Louňovice pod Blaníkem 11 18

62. místo

BN0081 Martin Chaloupka, 11 15
BN0061 Jiří Švejda, Vracovice 2 15

64. místo

BN0026 Josef Kyselka, Teplýšovice 5 14

65. místo

BN0048 Jiří Malypetr, Jablonná nad Vltavou 8 13
BN0013 Vladimír Dřízal, Teplýšovice 5 13
BN0030 Jiřina Filipová, Hvězdonice 2 13
BN0060 Jiří Hronek, Benešov 0 13

69. místo

BN0078 Václav Vincíbr, Benešov 0 12

70. místo

BN0009 Aneta Hájková, Jeníkov -1 10
BN0020 Libor Žížala, Týnec nad Sázavou -1 10
BN0022 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou -1 10

73. místo

BN0080 Helena Pacholíková, Vlašim 8 9

74. místo

BN0072 Markéta Nováková, Čechtice 0 7

75. místo

BN0052 Richard Takács, Netvořice -1 5

76. místo

BN0047 Zdeněk Tůma, Benešov 0 4
BN0027 Jana Tůmová, Benešov 0 4
BN0008 Jakub Hájek, Jeníkov –1 4

79. místo

BN0082 Zdeněk Vondrák, Vlašim 2 2

80. místo

BN0050 Marek Tvrdík, Benešov 0 -1

81. místo

BN0071 Josef Novák, Čechtice 0 -2

82. místo

BN0051 Jaroslav Smitka, lNesperská Lhota 0 -6

Výsledky zápasů zařazených na kupon 7. kola Zimní Tipsport ligy BND

1. Best BN – Žejdlík BN (futsal OP) 0:3 2
2. Václavice – Tisem (futsal OP) 0:8 2
3. R. S. Vlašim – Devills BN (futsal 1. tř.) 3:3 0
4. Manchester City – Dragouni (futsal 1. tř.) 1:11 2
5. Devils United B – Bystřice (futsal 2. A tř.) 2:3 2
6. Deratizace – Bruins BN (futsal 2B tř.) 8:4 1
7. Teplýšovice – Votice B (fotbal ZT) 2:3 2
8. Arsenal BN – Tábor (futsal II. liga) 8:6 1
9. Ml. Boleslav B – BC Benešov C (basket mužů KPI) 74:42 1
10. HC Benešov – Kutná Hora (hokej II. liga) 4:5 2

Autor: Pavel Šimáček

24.2.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Týnec byl produktivnější než Teplýšovice

I. A třída: Divišov - Vyšehořovice 0:2
4

Divišovská Jawa Vyšehořovice nepřejela

Na hradě Český Šternberk ožily historické postavy

Český Šternberk - Na vlastní oči se v doprovodu historických osobností z rodu Sternbergů seznámili zájemci s historií hradu Český Šternberk. V sobotu 21. října mohli přítomní navštívit komentovanou prohlídku, při které se potkali třeba s rodiči současných majitelů hradu nebo s Václavem ze Sternberga.

Děti pouštěly draky nad sázavským kopcem Skřivánek

Sázava - Sobotní slunečné odpoledne přímo vybízelo k účasti na Drakiádě v Sázavě, kterou pořádalo místní Rodinné Centrum Putti na kopci Skřivánek.

Votice potřetí za sebou doma prohrály

Votice – V 11. kole fotbalové I. A třídy ve skupině A nestačily Votice na umělé trávě na lídra tabulky z Hřebče, ale zápas se musel divákům líbit, když viděli řadu šancí.

Podnapilá žena obtěžovala sousedku v Jankově

Jankov - Podnapilá žena v Jankově se nedala odbýt a stále se snažila dostat do domu sousedky, která byla v tu dobu zamčená u sebe doma. Proto v sobotu 21. října kolem 17. hodiny vyjely do ulice Karlova složky integrovaného záchranného systému. Před samotným příjezdem na místě hlídkovala státní policie.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení