Kondrac – Průhonice 0:7 (0:5)

Utkání v Kondraci se pro domácí stalo noční můrou. Hra v poli byla od začátku vyrovnaná, ale neskutečně produktivní hosté v prvním poločase proměnili všechny šance, které si vytvořili. Navíc museli pro zranění ještě v prvním poločase střídat kapitán Pavlíček a brankář Kuklík (do druhé půle naskočil za něj do branky Hlaváček).

Ve druhém poločase, který se spíš dohrával z povinnosti, přidali hosté další dvě branky a Kondrac si tak připsala domácí debakl.

„Hodnotit zápas, ve kterém před domácími fanoušky prohrajete 0:7 je nejen pro mě hodně těžké, ale hostům padlo do naší branky opravdu vše, do čeho kopli a po první půli bylo prakticky rozhodnuto o osudu utkání. Chci se tak našim věrným fanouškům za výkon omluvit a věřím, že se to již nebude opakovat,“ omlouval se po zápase trenér Kondrace Josef Linhart.

Branky: 2., 22. a 35. Mezei, 66. a 69. J. Dobiáš, 28. Szatmari, 38. Souček. Rozhodčí: Pudil.

Kondrac: Kuklík (46. Linhart) – Vesecký, Tichý, F. Sedláček, Procházka – P. Sedláček, Müller, Kubát, Hlaváček – Buchta (32. R. Kašpar), Pavlíček (39. Rakáš).