Sedm kulí přistálo do kondracké sítě

Kondrac - Fotbalisté Kondrace chytili v I. B třídě velký debakl v domácím prostředí s o postup hrajícími Průhonicemi.

4.6.2018

Ilustrační fotoFoto: Miloš Mařík

Kondrac – Průhonice 0:7 (0:5)

Utkání v Kondraci se pro domácí stalo noční můrou. Hra v poli byla od začátku vyrovnaná, ale neskutečně produktivní hosté v prvním poločase proměnili všechny šance, které si vytvořili. Navíc museli pro zranění ještě v prvním poločase střídat kapitán Pavlíček a brankář Kuklík (do druhé půle naskočil za něj do branky Hlaváček).

Ve druhém poločase, který se spíš dohrával z povinnosti, přidali hosté další dvě branky a Kondrac si tak připsala domácí debakl.

„Hodnotit zápas, ve kterém před domácími fanoušky prohrajete 0:7 je nejen pro mě hodně těžké, ale hostům padlo do naší branky opravdu vše, do čeho kopli a po první půli bylo prakticky rozhodnuto o osudu utkání. Chci se tak našim věrným fanouškům za výkon omluvit a věřím, že se to již nebude opakovat,“ omlouval se po zápase trenér Kondrace Josef Linhart.

Branky: 2., 22. a 35. Mezei, 66. a 69. J. Dobiáš, 28. Szatmari, 38. Souček. Rozhodčí: Pudil.

Kondrac: Kuklík (46. Linhart) – Vesecký, Tichý, F. Sedláček, Procházka – P. Sedláček, Müller, Kubát, Hlaváček – Buchta (32. R. Kašpar), Pavlíček (39. Rakáš).

Jiří Janouš mladší

Autor: Redakce

4.6.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 12 200 Kč

Montážní dělníci výrobků a zařízení Montážní dělníci výrobků a zařízeni. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 40. Poznámka: Pracoviště Poříčí nad Sázavou, Krátkodobé zaměstnání. První kontakt telefonicky.. Pracoviště: D.i.l.an, s.r.o. - poříčí, V Uličkách, č.p. 4, 257 21 Poříčí nad Sázavou. Informace: Ishtvan Turzai, +420 773 137 899.

Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 6 100 Kč

Provozní zámečníci, údržbáři údržbář, zámečník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 6100 kč, mzda max. 11000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Vrchotovy Janovice, Místo výhradně pro OZP - opravy a drobné úpravy, přípravné práce pro chod obchodu a jiné práce dle potřeby zaměstnavatele,životopis zasílejte na uvedený email. Telefonické informace 8,30-15,00. Pracoviště: Vltawia s.r.o.,, 257 53 Vrchotovy Janovice. Informace: Mgr. O. Tawil, +420 608 144 669.

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Ostatní pracovníci ostrahy a 12 200 Kč

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy Strážný. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovníci strážní služby (Sklárny KAVALIER Sázava), Možnost prodloužení na dobu neurčitou, výpis z TR,certifikát strážného výhodou. První kontakt telefonicky: 7,00-12,30. Vhodné i pro důchodce nebo osoby s postižením.. Pracoviště: Čos - česká ochranná společnost a.s. - sázava, Sklářská, č.p. 359, 285 06 Sázava. Informace: František Klaudys, +420 731 465 398.

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Mzdový účetní 20 000 Kč

Odborní účetní mzdoví Mezinárodní účetní a mezinárodní mzdový účetní. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Otradovice, Plynná komunikace v anglickém jazyce, písemně i ústně. A rovněž plynná znalost jednoho z dalších jazyků: němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny nebo jednoho z afrických jazyků.Popis práce-Vedení účetních knih našich společností ve skupině a rovněž účetních knih našich mezinárodních klientů. Rovněž příprava ročních daňových přiznání a měsíčních nebo čtvrtletních přiznání k DPH. Zpracování mezd našich společností ve skupině a rovněž mezd našich klientů. Příprava měsíčních, čtvrtletních a ročních výkazů a podání u příslušných místních úřadů.Práce v týmu v České republice, ale nutná důkladná znalost místních pravidel a předpisů.Požadavky-Nejméně tři roky příslušné praxe v mezinárodním účetnictví a mzdách. Další předpoklad: zájem o práci s jinými profesionály, odolnost proti stresu, která je za potřebí při práci v rychle se rozvíjejícím klientském prostředí. Po třech měsících 24,000 a po dalších 12 měsících 30,000. Úhrada cestovních výdajů autobusovou dopravou na trase Votice - Praha a zpět. První kontakt e-mailem.. Pracoviště: Got - global outsourcing team s.r.o. otradovice, votice, 259 01 Votice. Informace: Ingmar Booij, .

Fotbalisté Čáslavi dotáhli zápas 1. kola Mol Cupu do penaltového rozstřelu, ale v něm Vlašimi podlehli.
14

Pohárový zápas Čáslavi s Vlašimí musely rozhodnout penalty

Z fotbalového utkání I.B třídy Loučeň - Pátek (4:0)
149

Loučeň slaví 125 let od založení

Basketbalový Nymburk zaplnil poslední místo

Nymburk – ČEZ Basketball Nymburk, úřadující basketbalový mistr republiky zaplnil na své soupisce poslední volné místo pro sezonu 2018/2019, když podepsal roční smlouvu s Američanem Kendallem Smithem.

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.