TUCHORAZ – TEPLÝŠOVICE 7:1

První poločas nenasvědčoval debaklu Teplýšovic. V úvodu byli dokonce nebezpečnější, ale gól Krále hlavou po rohu Ottla a přihrávce Petra Chomáta neplatil pro ofsajd a hlavičku M. Kaňky vyrazil hráč z brankové čáry. A tak udeřili z první vážnější šance domácí, když centr Rozumného uklidil do sítě z malého vápna Koranda. Hosté ale rychle zareagovali, Neradova střela ještě zasvištěla těsně vedle Machovy branky, ale Král po centru Nerada již po zemi vyrovnal. Závěr poločasu ale vyšel Tuchorazi. Nejprve bombu Šulce z trestného kopu 35 metrů vyrazil Stařecký na roh, aby Rozumný na zadní tyči hlavou po centru Valenty rozjásal podruhé domácí fanoušky těsně před odchodem do kabin.

Gól do šatny jakoby hosty položil, ve druhé půli byli na hřišti jen domácí a stříleli branky. Koranda po centru Rozumného, Valenta z penalty, Koranda střelou po zemi, dorážka Franka po ráně Černého vyraženou Stařeckým a bomba Šulce z trestného kopu 45 metrů do šibenice, uzavřeli debakl Teplýšovic na 7:1.

Branky: 20., 47., 55. Koranda, 45. Rozumný, 53. Valenta (z PK), 63. Franěk, 88. Šulc – 32. Král. Rozhodčí: Müller. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Teplýšovice: Stařecký – Mládek, Pavel Chomát, Petr Chomát, M. Kaňka (55. Kamenský) – Podhorský, Černý, Ottl, Nerad, Beneš – Král.