KUNICE – TEPLÝŠOVICE    7:1

Od začátku zápasu domácí dominovali. Zderadička je dostal do vedení z penalty, druhý gól přidal Lehovec nechtěným lobem z dvaceti metrů a vzápětí potrestal Garček chybu brankáře Fraňka. Hosté sice snížili Králem, ale Skála po rohu dodal domácím klid do přestávkové pauzy.

Po změně se strany se obraz hry nezměnil a Kunice dalšími třemi góly upravily na konečných 7:1.

„Soupeř nás jasně přehrál, byl vyspělý, a do čeho kopl, to skončilo v naší bráně,“ smutnil Roman Sedlařík a poznamenal: „S výkonem mužstva nejsem spokojený, soupeř nás přehrál nejen bojovností, ale i kvalitou a vůlí po vítězství.“

Branky: 24., 49. a 62. Garček, 35. a 54. Skála, 14. Zderadička (z PK), 23. Lehovec – 29. Král. Rozhodčí: R. Svoboda. Poločas: 4:1.

Teplýšovice: Franěk – Klabík, Chomát (70. J. Dřízal), Kubálek, Stěhule – Pejša, Šahin, Vyhlídal, Hruška – Král, Matoušek (46. J. Boťa ml.).