Měchenice - Sedlec-Prčice 3:6

Zápas začal velice slibně pro hosty, kteří hned v 1. minutě ujali vedení gólem T. Pištěka a o chvíli později vstřelil L. Pištěk druhý gól. Poté ale hosté přestali hrát, domácí pustili do hry a ti dvěma krásnými střelami otřenými o břevno sedleckoprčické branky v 18. minutě vyrovnali.

Do druhé půle hosté nastoupili hosté aktivněji a rozhodli o své výhře. Třetí gól přidal Hedvik v 52. minutě, za dvě minuty upravil T. Davídek na 2:4. Domácí se ještě v 67. minutě dostali do hry po rohu. Závěr ale patřil hostům, kteří si góly T. Davídka do prázdné branky po úniku M. Davídka a L. Pištěkem v 84. minutě uzavřeli na konečných 3:6.

„I přestože jsme vyhráli, výkon nebyl dobrý. Rychle jsme vedli 2:0 a hráči si mysleli, že to půjde samo a v 18. minutě bylo dvou pěkných ranách domácích vyrovnáno. Vyloženě jsme podcenili první poločas. O přestávce jsem hráčům domluvil, přeházel sestavu, hra se trochu ve druhé půli zlepšila a vstřelili jsme nějaké góly. V obraně jsme ale hráli špatně a dostat od Měchenic tři góly je dost. Sice jsme vyhráli, ale herně i nasazením to bylo špatné,“ zlobil se po vítězném zápase trenér Sedlce-Prčice Miroslav Rybka.

Branky Sedlce-Prčice: T. Davídek 2, L. Pištěk 2, Hedvik, T. Pištěk. Poločas: 2:2.

Sedlec-Prčice: Ryšavý - Hedvik, Sedláček, Polidar, Zd. Pištěk - T. Pištěk, L. Pištěk, Drahota, Müller - M. Davídek, T. Davídek. Střídali: Kobliha, Boubalík, Drahota.

JAN RYŠAVÝ