TOCHOVICE – SEDLEC-PRČICE  3:4

V úvodu měli hosté tlak, ale z několika šancí se prosadil jen Růzha z trestného kopu. A tak udeřili i domácí a v 31. minutě vyrovnal L. Černý.

Ihned po přestávce využil kanonýr Davídek přihrávku Boušky, jenže domácí L. Černý opět srovnal, aby o chvíli později Jelen střelou k tyči opět dostal Sedleckoprčické do vedení. V 75. minutě byl vyloučen hostů Prchlík po dvou žlutých kartách, přesto Marcel Nousek i v deseti upravil na 2:4. Domácí si v závěru vytvořili tlak, což ale stačilo jen na zkorigování stavu, když na konečných 3:4 upravil Chochola.

Branky: L. Černý 2, Chochola –  Růzha, M. Davídek, Jelen, Marcel Nousek. ČK: 75. Prchlík (S-P).  Poločas: 1:1.

Sedlec-Prčice: Ryšavý – L. Pištěk, Sedláček, Polidar, T. Pištěk, Jelen, Marcel Nousek, Bouška, M. Davídek, Růzha, Prchlík. Střídal: Kotva.