ŘÍČANY – SEDLEC-PRČICE        4:2
Zápas se odehrál v poměrně vysokém tempu. Domácí měli více ze hry a již v deváté minutě vstřelili branku, když se do samostatného úniku dostal Bialonczyk a nadvakrát s pomocí tyče překonal Ryšavého. Poté hosté hru vyrovnali a mohli udeřit, Davídek svůj lob ale poslal nad branku. Přesto se Sedleckoprčickým povedlo vyrovnat ve 30. minutě, když svůj druhý lob poslal Davidek již do sítě. Dlouho se hosté  z vyrovnání neradovali. Po centru ze středu hřiště a povedeném zpracování nedal Mora Ryšavému šanci.
Ve druhé půli domácí přestali hrát a hosté převzali otěže zápasu. Po kombinaci Jelena a Máry vyplul před brankáře Pištěk a s přehledem zakončil podél gólmana. Poslední slovo patřilo Říčanským. Nejprve Sus přesně trefil  trestný kop zpoza vápna a čtvrtý gól připojil po vykombinování obrany Biolonczyk do prázdné branky. Do konce utkáni měli hosté ještě tři další gólové šance. Davídek po sóle a trestném kopu, stejně jako Racek šance neproměnili.

Branky: 9. a 73. Bialonczyk, 33. Mora, 65. Sus – 30. Davídek, 60. T. Pištěk. ŽK: 4/3. Poločas: 2:1. Sedlec-Prčice:  Ryšavý – Sedláček, Kobliha, Polidar, T. Pištěk – Jelen, Racek, Mára, Davídek – Hájek, Kotva. Střídali: Šetina, Kabíček, Křížek, J. Bouška.