BŘEZNICE – SEDLEC-PRČICE 2:4

Začátek utkání se odehrával v pouťovém tempu. Domácí sázeli na dlouhé nakopávané míče, se kterými si však sedleckoprčická obrana věděla rady. Účet otevřel v 9. minutě po pěkné akci Kobliha, který dostal zpětnou přihrávku od Prchlíka a tváří v tvář domácímu gólmanovi se nemýlil. To hosty nabudilo a začali si vytvářet další šance. Jednu proměnil ve 31. minutě Davídek po přihrávce Marcela Nouska. Dvoubrankové vedení hosty ukolébalo, chyběl pohyb a domácí se začali dostávat na dostřel brány. V závěru poločasu tak přišel trest, když si sám před Chylíkem domácí Jindřich věděl rady – 1:2.

Nabuzená gólem do šatny vstoupila Březnice do druhého poločasu s cílem vyrovnat skóre. To se jí po zmatcích v hostující obraně podařilo v 60. minutě. Poté jakoby domácím došly síly a na hřišti už bylo jen jedno mužstvo – hosté. Po faulu na T. Pištěka zahrával Sedláček pokutový kop, ale brankář Vaněček míč lapil. Sedleckoprčický tlak však neustával a za chvíli Růzha střelou bodlem na zadní tyč rozvlnil sít březnické branky – 2:3. Pět minut na to přidal pojistku Marcel Nousek a o vítězi utkání bylo rozhodnuto.

Branky: 45. Jindřich, 60. Ševr – 9. Kobliha, 31. Davídek, 72. Růzha, 77. Marcel Nousek. Rozhodčí: V. Sandev. ŽK: 3:2. Diváci: 70. Poločas: 1:2.

Sedlec-Prčice: Chylík – Raček, Sedláček, Milan Nousek – Hedvík (53. Kotva, 82. Mára), T. Pištěk, Jelen, Prchlík, Marcel Nousek – Kobliha (48. Růzha), Davídek. Trenér: Miroslav Rybka.

PAVEL KOBLIHA