SEDLEC-PRČICE – PETROVICE 2:3

V příjemném pozdně letním odpoledni chtěli domácí navázat na středeční pohárový výkon proti Voticím (prohra na penalty), ale příliš úspěšní nebyli. První čtvrthodina patřila jednoznačně hostům, kteří dobře kombinovali a také se dostali do vedení hlavičkou O. Štemberka. Jiskřičku naděje pro domácí vykřesal Davídek, když po nahrávce Müllera vyháčkoval dva obránce a zakončil krásným „angličanem“ - 1:1. Následně mohl být stav otočený, když Sedláček poslal do úniku Mullera, ten na vápně udělal kličku gólmanovi, ale vracející se obránce ji stačil vystihnout. Míč se dostal k Sedláčkovi, který mohl zakončovat do prázdné, jenže byl v práci s balonem pomalý a další obránce šanci zmařil. Dále stříleli ze střední vzdálenosti T. Pištěk s Davídkem, ale jejich projektily neměli potřebnou razanci ani přesnost. A tak udeřilo na druhé straně, když hosté rozehráli rychle přímý kop ze strany, nabíhající stoper si potáhl míč před šestnáctku a bombou za tyč nedal gólmanovi šanci – 1:2.

Zkraje druhého poločasu mohli domácí srovnat, jenomže byli ve finální fázi zbrklí. Hosté se soustředili na defenzivu, chodili do brejků a přidali třetí gól. Zdálo se být rozhodnuto. Trochu oživení ale do domácí hry přinesl střídající Seidel, jenž připravil několik centrů a jednu z jeho nabídek přetavil v gól střelou na zadní tyč T. Pištěk. Ve zbytku zápasu měli chuť Sedleckoprčičtí srovnat, ale jeiich snaha se změnila v křeč, takže spíše hosté mohli navýšit skóre.

Branky: 15. Davídek, 76. T. Pištěk – 10. a 50. O. Štemberk, 32. Š. Štemberk. Rozhodčí: Blatný. Poločas: 1:2.

Sedlec-Prčice: Dřevojan – Tvrdý, Kabíček, P. Bouška, Kubát – Prchlík, T. Pištěk, Sedláček, Trnobranský – P. Müller (66. Seidl), Davídek.