HOŘOVICKO B – SEDLEC-PRČICE 4:3

Ve vyrovnaném prvním poločase se ujali domácí ve 23. minutě Šimánkem, v hostující největší šanci pálil Davídek těsně vedle.

Po přestávce se protrhla gólová stavidla. Domácí chvíli po zahájení zvýšili po sóle Petráše z poloviny hřiště na 2:0. Hosté ale po standardní situaci snížili Prchlíkem, jenže domácí udeřili Zemánkem po chvíli potřetí. Sedleckoprčičtí se ale nevzdali a díky dvěma brankám Davídka (druhá po krásném úniku D. Kotvy) srovnali v 76. minutě na 3:3. Rozhodnutí zápasu měl na svědomí brankář hostů Ryšavý, když špatně odhadl míč a Štěpnička tak snadno docílil vítězného domácího gólu.

Branky: Šimůnek, Petráš, Zemánek, Štěpnička – Davídek 2, Prchlík. Poločas: 1:0.

Sedlec-Prčice: Ryšavý – Sedláček, Polidar, L. Pištěk, T. Pištěk – Bouška, Jelen, Růzha, Prchlík – Davídek, Kotva. Střídal: Šetina.