SEDLEC-PRČICE – VELKÝ OSEK 7:1

Sedleckoprčičtí zapomněli na nevýrazný výkon v Divišově a s chutí si zastříleli do sítě nováčka z Velkého Oseku. Skóre otevřel ve 20. minutě Nousek, na kterého rychle navázal Raček. Než se hosté stačili vzpamatovat inkasovali potřetí od Kotvy a poločasový účet uzavřel uzdravený kanonýr Davídek.

Na začátku druhého poločasu sice hosté snížili Adamcem, ale to bylo z jejich strany po gólové stránce vše. Poté již na hřišti vládli domácí, hostující brejky v pohodě zvládali a sami přidali ještě tři góly – dva dal Nousek a docílil tak hattricku a jeden přidal Davídek.

Branky: Nousek 3, Davídek 2, Raček, Kotva – Adamec. Rozhodčí: Polák. Diváci: 80. Poločas: 4:0.

Sedlec-Prčice: Ryšavý – Prchlík, Jelen, Sedláček, Kobliha – Raček, Kotva, P. Bouška, T. Pištěk – Nousek, Davídek. Střídali: Mára, Trnobranský, Hedvik, Kabíček, J. Bouška.