Sedlec-Prčice – Kondrac 5:0 (1:0)
V prvním poločase byl zápas skoupý na fotbalovou krásu, mužstva nebyla schopna pořádně kombinovat a tak se objevilo jen pár vlaštovek. Na kondracké straně to byly dva trestné kopy, z nichž jeden skončil těsně vedle sedleckoprčické šibenice. Na druhé straně si Davídek po třech únicích špatně poradil s koncovkou. Až po rohu P. Müllera sešteloval sedleckoprčický kanonýr mířidla a poslal hlavou svůj tým do vedení. A to mu ještě po voleji z předchozího rohu, neudělal svým parádním zákrokem radost brankář Kuklík.
Po deseti minutách druhého poločasu zvýšil Prchlík z penalty na 2:0. To nekompletní Kondrac zlomilo a dostala další tři branky, když se ještě dvakrát trefil Prchlík a jednou z voleje utaženou střelou k tyči Raček.

„První poločas fotbalovou krásu nepřinesl. Po druhém gólu Kondrac odešla fyzicky a zápas se dohrál v tréninkovém tempu,“ dodal ke kanonádě sedleckoprčický Michal Davídek.
„Zápas jsme odehráli v hodně improvizované sestavě, což se projevilo jak herně, tak i výsledkově,“ poznamenal k debaklu v přípravě trenér Kondrace Josef Linhart.
Sedlec-Prčice nastoupí v generálce na jarní zápasy I. B třídy v sobotu 10. března od 14 hodin v Sedlčanech proti místnímu béčku. Kondrac hraje v neděli 11. března od 13 hodin na umělé trávě ve Vlašimi s Mladou Vožicí.

Branky: Prchlík 3, Davídek, Raček.
Sedlec-Prčice: Dřevojan – Tvrdý, Mařík, Sedláček, Kobliha – Raček, Pištěk, P. Müller, Prchlík – Trnobranský, Davídek. Střídali: Rataj, F. Müller, Šutorka, Kaňka, J. Bouška.
Kondrac: Kuklík – Hlaváček, F. Sedláček, Kubát, Procházka – Vejvoda, Záklasník, Müller, Buchta – Kašpar, Rakaš. Střídal: Zelenka.