SEDLEC-PRČICE – SPARTAK PŘÍBRAM B 6:1

Zpočátku se sedleckoprčickým hráčům nedařilo a zřejmě uspokojeni dosavadními výsledky, nebyl jejich výkon optimální. Snadno ztráceli míče a i přes některé náznaky, chyběla větší kvalita. To se změnilo ve 20. minutě, kdy skóre otevřel Davídek, který rozvlnil hlavou síť po centru Račka. O chvíli později byl v pokutovém území zezadu sražen T. Pištěk a kopala se penalta. Míč si na puntík postavil Sedláček, gólman jeho pokus vyrazil, ale na dorážku již nestačil – 2:0. Poté se domácí uklidnili a začali průběh utkání kontrolovat. Do poločasu upravil Davídek opět hlavou po centru Račka na 3:0.

Hosté se po příchodu z kabin ještě nestačili pořádně rozkoukat a už lovili míč ze sítě počtvrté. To Davídek završil svůj hattrick. Vzápětí se prosadil T. Pištěk a na světelné tabuli už svítilo 5:0. To domácí lehce ukolébalo a v 55. minutě snížil po pěkné akci Dučák. Utkání poté bylo rozkouskováno několika tvrdšími zákroky a hra již neměla takový spád. Přesto domácí ještě jednou udeřili, když si střídající Mára obhodil svého strážce a podél gólmana upravil na konečných 6:1.

Branky: 21., 44. a 52. Davídek, 29. Sedláček, 54. T. Pištěk, 80. Mára – 55. Dučák. Rozhodčí: Šefara. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 3:0.

Sedlec-Prčice: Chylík – Raček, Sedláček, Milan Nousek – Hedvík (46. Kotva), Prchlík, Jelen, T. Pištěk, Marcel Nousek (77. Všetečka) – Kobliha (65. Mára), Davídek (85. J. Bouška).

PAVEL KOBLIHA