V prvním semifinálovém duelu hraném na 2 x 35 minut se utkaly týmy Sedlce-Prčice a Sokola Borotín a ve druhém utkání nastoupily celky Sokol Teplýšovice - Sokol Jankov.

První souboj Sedlec-Prčice versus Sokol Borotín se odehrál za slunečného počasí ve velmi slušném tempu. V prvním poločase byly šance na obou stranách, ale diváci branku neviděli. Ve druhém poločase zůstaly akce z obou stran také nevyužity, a tak po bezbrankovém výsledku rozhodovaly penalty. Úspěšnější byli domácí (4:3) a postoupili tak do finále.

Ve druhém semifinále se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém nakonec zůstali o gól lepší Teplýšovičtí než Jankov 1:0 (1:0).

Úvod zápasu o třetí místo patřil Jankovským a ve 4. minutě se ujali vedení 1:0. O pět minut později se mohli radovat podruhé, ale v zakončení selhali. Poté dali o sobě vědět i Borotínští, ale vyloženou šanci si nevytvořili. Před koncem prvního poločasu ještě Jankov neproměnil penaltu, kterou chytil Chylík (bývalý hráč Sezimova Ústí).

Ve druhém poločase srovnali Borotínští na konečných 1:1 po chybě gólmana Jankova. Poté následovaly pokutové kopy, ve kterých byli šťastnější Jankovští (5:4) a zaslouženě skončili na třetím místě.

Finálový duel začali lépe domácí, ale jak Davídek tak Bouška zakončovali vedle. Poté se osmělili Teplýšovičtí, ale v zakončení byli příliš zbrklí. Ke konci prvního poločasu byl v pokutovém území sražen domácí Bouška a z nařízené penalty se nemýlil kanonýr Davídek - 1:0.

Ve druhém poločase tempo opadlo, ale i tak si týmy vytvářely pěkné šance. Po jedné z nich, po centru Seidela, si zpracoval míč domácí Davídek a ranou pod břevno stanovil na konečných 2:0.

Vítězem 41. ročníku se tak stal Sedlec-Prčice, který tím obhájil vítězství z loňského ročníku.

Za vítězný tým nastoupili: Ryšavý - Sedláček, Pištěk, Hedvik, Davídek, Mára, Müller, Kotva, Kabíček, Seidel, Bouška, Jelen, Prchlík, Kobliha. Trenér Miroslav Rybka.

Na závěr turnaje byly předány ceny. Předání se ujala starostka města Sedlec-Prčice M. Jeřábková, s ředitelem turnaje J. Hůlkou a sekretářem klubu K. Pištěkem.

KAREL PIŠTĚK