HOSTOMICE – SEDLEC-PRČICE 3:3

První poločas se domácím vůbec nepovedl. Hosté se často dostávali do nebezpečných brejků, které táhl především výtečný kapitán Davídek. Několik šancí sice chytil brankář Zíma,  přesto se hosté postupně dostali až do vedení 3:0. Hostomičtí, kteří dlouho byli naprosto bezzubí, se dočkali až v závěru prvního poločasu, kdy po závaru dvakrát skončil míč na břevně, poté již Hadraba poslal míč za brankovou čáru.

Ve druhé půli to dlouho vypadalo, že se domácí nezmohou na zdramatizování zápasu. Hosté si s přehledem hlídali vedení a občas vyrazili k nebezpečnému brejku. Čtvrtý gól mohli přidat Davídek s Růzhou, kteří ale nechali vyniknout Zímu. V 71. minutě pak zčista jasna Hostomice snížily, když si na centr naskočil střídající Roman Laitl a hlavou nedal Ryšavému šanci – 2:3. Ve zbylých dvaceti minutách byl k vidění nápor domácích a v 80. minutě Hostomice také vyrovnaly. Laitl si zkušeně došel pro penaltu a hrající trenér Vyskočil pak s přehledem z desítky srovnal na 3:3.  V hektickém závěru mohly oba celky strhnout vedení na svou stranu, skóre se ale již nezměnilo. Hosté navíc dohrávali v deseti, když byl za peprný výrok na adresu rozhodčího vyloučen Kobliha.

Branky: Hadraba, Laitl, Vyskočil z pen. – Davídek 2, Bouška. Rozhodčí: Laštovička. ČK: 87. Kobliha (S/P). Poločas: 1:3. Diváci: 100.

Hostomice: Zíma – Bábíček J., Koryta, Maršálek, Budil, Lenkvík, Kačírek Ma., Kačírek Mi., Bábíček A., Spousta, Hadraba. Střídali: Laitl, Kačírek J., Vyskočil.

Sedlec/Prčice: Ryšavý – Seidel, Sedláček, L. Pištěk, T. Pištěk, Jelen, Prchlík, Bouška, Davídek, Mára, Růzha. Střídali: Kotva, Kobliha.