LETY – SEDLEC- PRČICE 2:2 (0:1) 7:6

Zápas chytili hosté od začátku za správný konec a rozdíl postavení v tabulce na hřišti vůbec nebyl znát. Naopak to byli Sedleckoprčičtí, kdo měl více ze hry, a měli šance. První zahodil Trnobranský po brejku s Davídkem, mimo zařízení zamířili také Prchlík a hlavičkující Kabíček. V 39. minutě byli hosté velmi blízko vedení, ale Davídek z penalty, po ruce domácího hráče, netrefil branku. Chuť si ale kapitán Sedlce-Prčice spravil těsně před koncem poločasu, když využil kombinace Pištěka s Müllerem, a střelu tečoval domácí obránce za záda Sňozíka – 0:1.

Druhou půli začali opět hosté parádně, když se trefil opět Davídek, tentokrát po zpětné přihrávce Račka – 0:2. V dalším průběhu utkání se hra poněkud vyrovnala a šance se rodily na obou stranách. Několik centrů a střel v poklidu sebral Dřevojan, a když už byl překonán, zastoupil ho na brankové čáře Kabíček. V 63. minutě už ale domácí snížili Císařem po rychle vhozeném autu – 1:2. V 80. minutě bylo pro hosty ještě hůř, když se mezi obránce dostal dobře hrající Nejepsa a po kontaktu s Kabíčkem se pískala penalta, kterou Cipra proměnil  - 2:2. Zajímavé možnosti si v závěru zápasu vypracovali ještě Raček a Davídek, tentokrát však bez gólového vyústění. Závěr navíc hosté dohrávali v deseti po vyloučení Prchlíka.

To, že penalty nejsou letos sedleckoprčická excelentní disciplína, se potvrdilo i tentokrát. V exekuci se postupně vystřídali úplně všichni hráči na place, aby nakonec rozhodla poslední brankářská série, ve které byl šťastnější zkušený Sňozík.

Branky: 63. Císař, 80. Cipra (z PK) – 44. a 47. Davídek. ČK: 85. Prchlík (SP). Rozhodčí: Blatný.

Sedlec-Prčice: Dřevojan – Tvrdý, Sedláček, Kabíček, Kobliha – Raček, T. Pištěk, P. Müller (82. P. Bouška), Prchlík – Trnobranský, Davídek.

JAKUB TRNOBRANSKÝ