Daleké Dušníky – Sedlec-Prčice 4:2 (2:0)

V úvodu zápasu se hrál vyrovnaný fotbal, ale šance počítali především hosté. Hned ve třetí minutě poslal pas Raček na Davídka, ale ten nejdřív místo přehození vyběhnuvšího gólmana dělal kličky a pak se snažil gólmana teprve přehodit, jenomže už nebylo kam. Poté se Raček poslal do vápna nabídku pro Nemetha, ten trefil gólmana a z dorážky trefil pouze brankáře T. Pištěk. Poté mohl skórovat opět Nemeth, jenomže mu těsně před kopem ukopli balon na roh. A tak se urodilo na druhé straně, když Kobliha nepohlídal hráče na zadní tyči a po rohu se dostali domácí do vedení. Vzápětí mohl srovnat Pištěk, ale namířil ránu jenom do rukavic domácího gólmana. A tak se znovu radovali domácí, když rychlý brejk vyřešili znamenitě a domácí hráč zakončoval za bezmocného gólmana z bezprostřední blízkosti - 2:0.

Do druhého poločasu nastoupili hosté odhodlaní s výsledkem něco udělat a do 70. minuty se domácí nedostali za půlku. Jenomže co je to platné, když se snaha týmu nepřetaví v góly i z nejvyloženějších šancí. Jiskřičku naděje vykřesal střídající dorostenec Pech, jenž ve skluzu poslal míč přesně za tyčku, jenomže hned z rozehrání se hostům rozestoupil střed hřiště a Šimek utěšenou ranou překonal bezmocného Dřevojana. A bylo to znovu o dva góly, což vzalo hostům vítr z plachet a domácí mohli dát další góly. Jenže nedali a Sedleckoprčičtí opět korigovali, když penaltu za zákrok na Davídka proměnil Prchlík. Poté měli hosté ještě tři šance, ale domácí podržel gólman, když konečky prstů vyškrábl projektily Davídka, Pištěka i Račka. A tak v závěru dostali hosté čtvrtý gól.

Branky: 26. a 75. Šimek, 13. Burian, 90. Sklenář – 73. Pech, 81. Prchlík (z PK). Rozhodčí: Ježek.

Sedlec-Prčice: Dřevojan – Tvrdý, Sedláček, Kabíček, Kobliha (79. Trnobranský) – Raček, T. Pištěk, Prchlík, F. Müller (60. Pech), Nemeth (56. Šutorka) – Davídek.

Michal Davídek