ROŽMITÁL – SEDLEC-PRČICE 2:4

Utkání začalo svižně, ale Davídek po centru Růzhy se neprocpal do zakončení a domácí ránu zlikvidoval Ryšavý. Následně se více bojovalo ve středu hřiště bez vážnějších šancí. Před koncem poločasu ještě brankář Zrno vyrazil ránu hostujícího Sedláčka z hranice šestnáctky na roh, ale na zakončení Růzhy po spolupráci Davídka s Jelenem již nestačil – 0:1. Na druhé straně domácím dvakrát překazil radost Ryšavý.

Do druhé půle vstoupili domácí aktivněji, vytvořili si několik příležitostí a vyrovnali Štruncem. Z dalšího útoku nastřelili tyč a při dorážce hosty podržel Ryšavý. A tak platilo staré známé „Nedáš – dostaneš", kdy Davídek zužitkoval přesnou kolmici Růzhy 1:2. Domácí to nepoložilo a za pět minut srovnali krásnou ranou Hrušky po rohovém kopu. Jenže Sedleckoprčickým dobře fungovala souhra Růzhy s Davídkem a druhý jmenovaný zařídil v 78. minutě vedení hostů. Domácí se hnali za vyrovnáním, ale Ryšavý chytal ve velké pohodě a všechny velké příležitosti pochytal a když už byl překonán, zastoupil ho na brankové čáře L. Pištěk.

A tak hosté v samotném definitivně rozhodli o své výhře. Nejprve Jelen minul z malého vápna odkrytou branku, aby Kotva dorazil do sítě střelu Růzhy.
Domácí byli zvláště ve druhé půli fotbalovější, vytvořili si více šancí, ale hosté byli efektivnější v zakončení.

Branky: Štrunc, Hruška – Davídek 2, Růzha, Kotva. Rozhodčí: Košťálek. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Sedlec-Prčice: Ryšavý – Polidar (28. Kabíček, 79. Hájek), Prchlík, L. Pištěk – Jelen, Sedláček – Kobliha, Růzha, Bouška (87. Kotva) – Davídek, T. Pištěk.

RADEK HEDVIK