JÍLOVÉ - SEDLEC-PRČICE 2:0

První poločas nebyl překvapivě koncertem domácích. Hosté hráli ze zabezpečené obrany, dobře dostupovali domácí hráče a ti byli nuceni mnohokrát odehrát jednoduchý dlouhý balón, který nově složená sedleckoprčická obrana za svá záda nepustila. Domácí tak měli kromě třech, čtyřech pološancí, jen jednu tutovku, ale domácí útočník mířil vedle Ryšavého branky. Hostující obraně pomáhal hodně gólman včasnými výběhy a tak spoustu dlouhých balónů vyřešil jako druhý stoper. Nutno podotknout, že i stoper Kabíček zahrál na nezvyklém postě výtečně. Sedleckoprčičtí občas vystrčili růžky a mohli i skórovat. Rychle rozehraným přímým kopem z půlky vyslal P. Bouška do sóla Davídka, jenomže tomu na kluzkém trávníku nakonec míč utekl ke gólmanovi. Dále se mohl prosadit ze strany T. Pištěk, ale jeho projektil prosvištěl kolem domácí branky. Podobně dopadla jedovka Davídka zpoza šestnáctky.

Domácí asi absolvovali vítr v kabině a do druhého poločasu nastoupili odhodlaní s výsledkem udělat vše ve svůj prospěch. Hráli dobře kombinačně, pomohl jim nastoupivší chasník Malknecht, jenž vyhrával osobní souboje a hostům pomalu ale jistě, odcházely síly. Několikrát se zaskvěl gólman Ryšavý, ze kterého mohli být domácí střelci nešťastní. Ale také mířili hodně mimo branku. I na druhé straně se mohlo urodit, T. Pištěk ale nekorunoval svůj dobrý posvatební výkon gólem, když nabídku Davídka poslal mimo. Poté ještě Davídek vybídl na vápně Müllera, jenže ten mířil jen do náruče gólmana Kruliše. A tak přišla odměna domácích, na šestnáctce se otočil Malknecht a poslal nepříliš důraznou střelu, kterou by asi Ryšavý chytil, jenomže míč se otřel o kopačky bránícího hráče do protipohybu gólmana a bylo to 1:0. Za chvíli dostali hosté druhý gól přímo z rohového kopu a bylo hotovo.

Branky: 80. Malknecht, 85. Cimpl. Rozhodčí: Pospíšil. Poločas: 2:0.

Sedlec-Prčice: Ryšavý - Raček, Kabíček, Kobliha – Prchlík (69. F. Müller), T. Pištěk, P. Bouška, Seidel – Trnobranský (85. Kubát), Davídek, Všetečka.

MICHAL DAVÍDEK